MPI Finland ry

Hallituskokoonpano 1.7.2020-30.6.2021

 

MPI Finland Chapter Board 2020-2021

Linda Nilsson
President (Puheenjohtaja)
linda.nilsson@nillin.fi/ board@mpifinland.org
Antti Lumiainen
President Elect, VP Membership (Varapuheenjohtaja, jäsenasiat)
antti.lumiainen@hel.fi/ board@mpifinland.org
Valentina Voronova
Immediate Past President
valentina.voronova@svv.fi/ board@mpifinland.org
Henna Rönkkö
VP Finance and Administration (Talous ja hallinto)
board@mpifinland.org
Meeri Sandholm
VP Education (Koulutus ja tapahtumat)
meeri.sandholm@gmail.com/ board@mpifinland.org
Wendy Vannessa Rendón Rave
VP Education, Student Relations (Koulutus ja tapahtumat, opiskelijat)
wendyvrr@gmail.com/ board@mpifinland.org
Pirve Harakka
VP of Communication (Tiedottaja)
board@mpifinland.org
Annakaisa Kilpinen
VP Sponsorship (Yhteistyökumppanit)
annakaisa.kilpinen@tuunaajamutsi.fi/ board@mpifinland.org

 

 

Edelliset hallitukset

 

Sosiaalisessa mediassa

Connect with Us