Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
listopada 25, 2021
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

Top Performing Chapter Award

 

 

Aktualności

 

Katarzyna Kalinowska Odkryciem Roku MPI Poland Chapter 2018

By: MPI Poland | kwi 16, 2019

56806637_2179338505467059_9161776235825594368_n (1)


Stowarzyszenie MPI Poland Chapter we współpracy z MeetingPlanner.pl po raz ósmy przyznało tytuł Odkrycia Roku w branży spotkań. Za najbardziej sensacyjny debiut roku 2018 została uznana Katarzyna Kalinowska, Event Manager w agencji eventowej El Padre.

Katarzyna jest ósmą zdobywczynią nagrody „Odkrycie Roku MPI Poland Chapter”, przeznaczonej wyłącznie dla osób, które w ostatnich miesiącach dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu, zaistniały na arenie polskiej branży spotkań.
            Jak podkreśla Marta Kicler, Prezes MPI Poland Chapter „Tegoroczna edycja konkursu była wyjątkowo trudna. Wszyscy nominowani zasługują na tę nagrodę. Łączy ich podobna ścieżka kariery poczynając od ogromnej aktywności i zaangażowania podczas licznych inicjatyw branżowych jeszcze podczas studiów np. wsparcie Meetings Week Poland czy organizacja Future Leaders Forum Warsaw; staże i praca w podmiotach związanych z branżą spotkań, aranżowanie wielu wydarzeń mających na celu integrację środowiska studenckiego i akademickiego z profesjonalistami branży aż po stałe zatrudnienie w firmach o ugruntowanej pozycji na rynku. Cała „trójka” nominowanych już są zwycięzcami – umieli wykorzystać szansę, którą dała im Uczelnia oraz przedstawiciele branży, z którymi mieli okazję współpracować przy różnych projektach. Są świetnym przykładem dla innych młodych osób, które dopiero co rozpoczynają swoją drogę z branżą spotkań”.
            Katarzyna Kalinowska zaczęła szukać swojego miejsca w branży jeszcze na studiach. Wpierw spróbowała swoje siły w stowarzyszeniu PIT (Polska Izba Turystyki), gdzie miała możliwość poznania specyfiki pracy w stowarzyszeniu, ale również realia polskiej turystyki i problemy branży. W tym samym czasie trafiła na spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej „2B”. W kole realizowała duże projekty (np. Future Leaders Forum 2017 i 2018), łącząc to z pracą na stanowisku Asystent Rektora w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji. Do agencji eventowej El Padre Katarzyna trafiła najpierw jako stażystka, a po pozytywnym ukończeniu pracy, została przyjęta na stanowisko Junior Managera. Po rocznej pracy awansowała na stanowisko Event Managera.
            Nagroda została wręczona podczas gali MP Power Awards 2018 organizowanej przez MeetingPlanner.pl, 23 marca w warszawskim Global EXPO Centrum Targowo-Kongresowe.

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
New code
Comment by from

 

 

 

Connect with Us