Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

 

 

Aktualności

 

„Kompasy Vistuli 2021” - wielki konkurs dla absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula rozstrzygnięty

kompasy

By: MPI Poland | kwi 14, 2021

- Nawet w tak trudnych czasach, jak dzisiejsze, warto marzyć, bo marzenia się spełniają – przekonuje Paulina Zawadzka, tegoroczna laureatka konkursu „Kompasy Vistuli” w kategorii Menedżer. W kategorii Przedsiębiorca, nagrodzono Aleksandrę Dubieniecką. „Kompasy Vistuli” wręczono po raz drugi. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula wyróżnia w ten sposób swoich najlepszych absolwentów. 

Finał „Kompasów Vistuli” – konkursu dla absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula odbył się 8 kwietnia podczas wirtualnej gali towarzyszącej Global Meetings Industry Day 2021. Kapituła doceniła odwagę i konsekwencję tegorocznych laureatek, ich energię i wytrwałość. Właśnie te cechy są szczególnie ważne w dzisiejszych czasach. Bez nich nie da się ani przetrwać w branży, ani planować dobrej przyszłości.

3


W kategorii Menedżer uhonorowano Paulinę Zawadzką, absolwentkę studiów licencjackich na kierunku Turystyka i Rekreacja w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej (2011), która była poprzedniczką SGTiH Vistula. Paulina Zawadzka stworzyła od podstaw Dział Sprzedaży Konferencji i Bankietów w Crowne Plaza Warsaw. Obecnie realizuje się na stanowisku kierownika działu. – Pomimo tego czasu, w którym jest cała nasza branża, zachęcam do tego, aby cały czas stawiać sobie nowe cele i nowe wyzwania i żeby marzyć, bo marzenia się spełniają – powiedziała Paulina Zawadzka podczas gali wręczenia “Kompasów Vistuli”.

W kategorii Przedsiębiorca nagrodzono zaś Aleksandrę Dubieniecką. To absolwentka studiów magisterskich na kierunku Turystyka Biznesowa w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej (2009). Zaczynała od pracy na przysłowiowym zmywaku w rodzinnej firmie. Obecnie jest właścicielką i menedżerem obiektów hotelowych i gastronomicznych w Ustce. – Dziękuję za ten Kompas i zachęcam innych do wzięcia udziału w tym konkursie, bo warto – powiedziała laureatka odbierając statuetkę.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula docenia ludzi, którzy mają zapał i potencjał, a do tego potrafią komunikować się, dostrzec zmiany i przewidzieć trendy. Właśnie takie są tegoroczne laureatki „Kompasów Vistuli”. Ich droga zawodowa świadczy o wszechstronnej wiedzy i praktycznym przygotowaniu oraz wysokich kompetencjach, jakie zdobyły w trakcie studiów. Są najlepszymi ambasadorkami Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula i mogą wskazać drogę innym. Są w grupie liderów, którzy wyprowadzą z hibernacji branżę turystyczną, spotkań i HORECA. Już niebawem nastąpi ich dynamiczny rozkwit, bo tego potrzebują społeczeństwa.

Konkurs „Kompasy Vistuli” jest skierowany do polskich i zagranicznych absolwentów SGTiH Vistula i jej poprzedniczek. Jego celem jest wyłonienie i uhonorowanie osób, które odniosły znaczący sukces na polu zawodowym związanym z szeroko pojętą gościnnością.

Inicjatorem konkursu, który odbywa się pod patronatem Polskiej Izby Turystyki, jest Rada Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, w której skład wchodzą przedsiębiorcy z branży turystycznej oraz dziennikarze branżowi.

Partnerem jest Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego oraz MPI Poland Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań. 

Szczegółowe informacje o konkursie:

https://www.vistulahospitality.edu.pl/o-nas/absolwenci/konkurs-kompasy-vistuli

 

Materiały prasowe Uczelni Vistula

Więcej: vistulahospitality.edu.pl

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
avatar
New code

 

 

 

Connect with Us