Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

 

 

Aktualności

 

Konkurs ODKRYCIE ROKU 2018

By: MPI Poland | lut 12, 2019

KONKURS "ODKRYCIE ROKU MPI POLAND CHAPTER 2018"

Odkrycie Roku MPI Poland Chapter to konkurs, którego celem jest wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy, dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu, zaistniały na arenie polskiej branży spotkań. To nie tylko nagroda, ale przede wszystkim motywacja do dalszego rozwoju. Konkurs jest częścią plebiscytu MP Power Awards realizowanego przez Redakcję Meeting Planner. 

KTO JEST ORGANIZATOREM KONKURSU?

Organizatorem konkursu jest MPI Poland Chapter we współpracy z inicjatorem MP Power Awards - portalem Meeting Planner.

DLA KOGO PRZEZNACZONA JEST NAGRODA?

Odkrycie Roku MPI Poland Chapter to wyróżnienie dla osób, które w ostatnich miesiącach z sukcesem zaistniały w polskiej branży spotkań. Chcemy docenić osoby, które dopiero wkraczają na ten rynek lub swoją postawą ukazały nowe oblicze, które sprawiło, że dostrzegamy w nich potencjał przyszłych osobowości. Naszym celem jest uhonorowanie i promowanie osób, które w ciągu minionego roku zaznaczyły swoją obecność w polskim przemyśle spotkań. Chcemy nagradzać postaci wyjąkowe, o dużym potencjale, takie, które mają szansę stać się wizytówką polskiej branży spotkań. Chcemy pomóc takim osobom stać się zauważonymi, ułatwić im drogę rozwoju i postawić jako przykład dla innych rozpoczynających swoją karierę w branży spotkań. 

CZY KAŻDY MOŻE BYĆ ODKRYCIEM ROKU?

NIe ważne czy ma 25 lat czy 40 - konkurs jest przeznaczony dla osób, które zaczynają swoją przygodę z eventami. Dla osób, które zaczynają zbierać doświadczenie, osoby, które wiążą swoją przyszłość z branżą spotkań i eventów. Jeśli działasz na rynku już od kilku lat, jesteś osobą już znaną to niestety nie jest to konkurs dla Ciebie...

jAK ZGŁOSIĆ KANDYDATA LUB KANDYDATKĘ?

Wystarczy wypełnić ankietę i uzasadnić dlaczego Twój kandydat lub kandydatka zasługuje na miano Odkrycie Roku 2018.

CO TRZEBA WIEDZIEĆ O KONKURSIE?

  • Kandydat nie może zgłosić się samodzielnie, musi być zgłoszony przez inną osobę
  • Można zgłosić kiku kandydatów - zawsze trzeba uzasadnić dlaczego
  • Zbieramy kandydatury do 14 lutego 2019 r. 
  • Kandydat lub kandydatka musi mieszkać i pracować na terenie Polski
  • Kapituła składająca się z Zarządu MPI Poland Chapter oraz przedstawiciela Meeting Planner zbierze się w terminie do 1 marca 2019 r. i wybiera Odkrycie Roku
  • Kapituła może odrzucić nominację w przypadku naruszenia zasad konkursu
  • Przed Galą MP Power Awards zostaje ogłoszona lista osób nominowanych
  • Zgłoszenia przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę

NAGRODA:

Odkrycie Roku MPI Poland Chapter jest częścią konkursu MP Power Awards. Nagrody przyznawane są na uroczystej Gali, która odbywa się marcu każdego roku, na zakończenie Meetings Week. Osoba, która zostanie wybrana jako Odkrycie Roku 2018 otrzyma roczne członkostwo w MPI Poland Chapter. 

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
avatar
New code

 

 

 

Connect with Us