Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
listopada 25, 2021
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

Top Performing Chapter Award

 

 

Aktualności

 

meeting-professional-excellence

Mpec-650-x-361

By: MPI Poland | gru 28, 2018

MPI Poland Chapter w nowej odsłonie edukacyjnej

Projekt „Meeting Professional Excellence Classes” w ramach koncepcji  Road Tour Learning

 

Nowy Zarząd MPI Poland Chapter pod przewodnictwem Prezes Stowarzyszenia – Marty Kicler ogłosił nowy projekt spotkań edukacyjnych „Meeting Professional Excellence Classes”. Spotkanie inaugurujące projekt „Labirynt osobowości – jak budować długoterminowe relacje, mimo dzielących nas różnić” już 3 października 2017 w hotelu Sheraton Warsaw.

 

MPI Poland Chapter z nadejściem nowego zarządu podczas sierpniowego spotkania strategicznego stowarzyszenia w Łodzi zapowiadał wiele zmian i nowości. Jednym z zapowiadanych projektów jest rozszerzenie działań na skalę ogólnokrajową, by dać szansę na rozwój i czerpanie z najlepszych praktyk profesjonalistom z całej Polski. Z początkiem września stowarzyszenie ogłosiło już oficjalnie nowy projekt. Październikowe spotkanie będzie pierwszym z całego, rocznego, spójnego cyklu, przygotowanego w zupełnie nowej odsłonie. Stowarzyszenie podkreśla, iż będzie ono wyjątkowe ze względu na nowatorski koncept warsztatowych spotkań rozwojowych, realizowanych wg koncepcji „road tour learning”, do których chce zaprosić profesjonalistów MICE w całego kraju.

 

Projekt rozwoju kompetencji zatytułowany jest „Meeting Professional Excellence Classes” i skierowany jest do Profesjonalistów Branży Spotkań: organizatorów spotkań (zarówno z agencji, jak i korporacji) oraz ich kluczowych dostawców. Jak podkreśla Monika Dymacz –Kaczmarczyk – Wice-Prezes ds. Edukacji oraz autorka i koordynatorka projektu „Każdy Profesjonalista Branży Spotkań powinien ciągle poszerzać swoje kompetencje w 4 głównych obszarach, jakimi są: potencjał, motywacja, ludzie i narzędzie. To właśnie te obszary będą wyznaczać nam strukturę dla spotkań rozwojowych w projekcie MPEC. Raz na kwartał będziemy poruszać kolejny obszar, wprowadzając konkretny temat szkoleniowy, a następnie zrobimy 1-2 powtórki danego warsztatu w innych miastach. W ten sposób, w ciągu roku zrobimy tournée po niemal całej Polsce oraz poruszymy najważniejsze i najciekawsze wątki przyporządkowane do wszystkich 4 obszarów”.

 

MPI Poland Chapter zapowiada wkrótce ogłoszenie rocznego harmonogramu spotkań z wyżej wymienionego cyklu na 2018 rok a już teraz zaprasza profesjonalistów z branży przemysłu spotkań na powtórkę z „Labiryntu Osobowości” do Krakowa (7 listopada 2017) oraz Trójmiasta (5 grudzień 2017).

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
New code
Comment by from

 

 

 

Connect with Us