Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

 

 

Aktualności

 

MPI ogłasza plany wirtualnej konferencji europejskiej

emec-blog-photo

By: MPI Poland | mar 8, 2021

MPI ogłasza, że w 2021 European Meetings & Events Conference (EMEC) odbędzie się jako wydarzenie wirtualne, które bezpośrednio poprzedzi WEC Vegas, hybrydowe wydarzenie w dniach 15-17 czerwca w Ceasars Forum w Las Vegas.

“Podobnie jak większość konferencji podczas tej pandemii, musieliśmy pozostać na tyle zręczni, aby dostosować nasze plany do okoliczności” mówi Annette Gregg, CMM, MBA, starszy wiceprezes ds. doświadczeń w MPI. “Mieliśmy już kilka wersji EMEC21: osobiście w Brighton (Anglia), hybrydową w Brighton, hybrydową współlokalizowaną podczas IMEX Frankfurt, a teraz w pełni cyfrową. Mamy szczęście, że europejska społeczność rozumie płynną naturę planowania wydarzeń."

Gregg mówi, że ten pierwszy prawdziwie cyfrowy EMEC będzie szczególnie dostępny dla zdecentralizowanego regionu, takiego jak Europa. MPI ma 12 europejskich oddziałów i klubów oraz prawie 1,000 członków w Europie.

“Z krajami, które są na różnych etapach zasad podróży, cyfrowe doświadczenie pozwoli każdemu, aby w nim uczestniczyć” mówi. “Obniżyliśmy również koszt, ponieważ wielu w naszej branży wciąż dochodzi do siebie. Z niecierpliwością czekam na zaangażowanie i energię płynącą z dobrze zrealizowanego i w pełni dostępnego dla regionu wydarzenia”.

Robbert Weddepohl, dyrektor operacyjny i handlowy VAN Der Valk International i przewodniczący Europejskiej Rady Doradczej MPI (EAC), mówi, że EMEC jest sztandarowym wydarzeniem dla MPI w Europie i oferuje “platformę do nawiązywania kontaktów, czerpania inspiracji, zdobywania wiedzy o trendach i rozwoju oraz do tego, aby być na bieżąco w danej dziedzinie - ale także dającym możliwość prowadzenia międzynarodowego biznesu i poszukiwania partnerstwa”.

“Z niecierpliwością czekam na burze mózgów, konsultacje oraz dyskusje z innymi o trendach i kierunkach rozwoju na przyszłość” mówi, zauważając, że EAC zalecił nacisk na “ja” w MPI i stworzenie synergii pomiędzy MPI Europe i MPI Global (w tym oddziałami), ponieważ wydarzenie jest teraz powiązane z WEC. “W dodatku, mam nadzieję na zdobycie wielu nowych kontaktów - a połączenie z WEC brzmi naprawdę interesująco!”

Paul Cook, producent, pisarz, badacz, mówca, moderator, doradca i edukator specjalizujący się w cyfrowych i hybrydowych wydarzeniach, będzie producentem EMEC 2021.

“Jest wiele rzeczy, których nie mogę się doczekać w związku z EMEC 2021” mówi Cook, były prezes MPI UK & Ireland Chapter. “Po pierwsze jestem zaszczycony, że zostałem zaproszony, do bycia producentem kreatywnym tak niesamowitego wydarzenia. Jest to ogromna odpowiedzialność i z niecierpliwością czekam, aby stworzyć cyfrowe wydarzenie, które naprawdę pomoże członkom MPI osiągnąć sukces w realizacji ich celów. W sektorze wydarzeń zachodzą ogromne zmiany, a to wydarzenie pomoże wyposażyć ludzi w umiejętności, których potrzebują. Jednocześnie zachęci ich także to do zastanowienia się, czego chcą i co mogą zrobić dla sektora. Cieszę się na współpracę z oddziałami, współtworzenie oraz współpracę w celu dostarczenia wyjątkowego EMEC Digital."

Gregg mówi, że MPI, jako globalna organizacja, stara się stosować podejście lokalne i wykorzystywać lokalne społeczności do tworzenia doświadczeń, które są dla nich najbardziej istotne.

“We wszystkie nasze wydarzenia zaangażowany jest lokalny komitet gospodarzy, a EMEC w szczególności wykorzystał komitety gospodarzy w celu zaprojektowania treści i konferencji, które przemawiają do naszych europejskich członków” mówi. “Zazwyczaj wszyscy mówcy pochodzą z Europy, a tematy ich prelekcji odpowiadają aktualnym i unikalnym potrzebom”.

Weddepohl mówi, że oddziały w Europie współpracują ze sobą i coraz częściej szukają siebie nawzajem. “To właśnie ta europejska konferencja zapewnia połączenie i jest stałym punktem w rocznej agendzie dla naszych specjalistów od spotkań i wydarzeń” mówi. Doskonałość w organizacji i zarządzaniu EMEC na pewno nie jest nowe dla Europejskiej społeczności MPI, ponieważ MPI Netherlands Chapter otrzymało nagrodę Best Events Awards (BEA) Best Conference Award za wydarzenie w 2019 roku.

“Różnorodne podróże edukacyjne, ukierunkowanie na grupę docelową i wiele zaskakujących elementów zanurzają w rollercoasterze doświadczeń, w którym centralne miejsce zajmują połączenie, inspiracja i edukacja", mówi Weddepohl. "Szczególne jest to, że zostało to zrealizowane przez ogromną grupę około 60 wolontariuszy".

Zdjęcie: Christin Hume on Unsplash
 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
avatar
New code

 

 

 

Connect with Us