Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
listopada 25, 2021
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

Top Performing Chapter Award

 

 

Aktualności

 

Odkrycie Roku MPI Poland 2018- znamy nominacje

OR MPI logo-01

By: MPI Poland | mar 7, 2019

Odkrycie Roku MPI Poland to konkurs, którego celem jest wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy, dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu, zaistniały na arenie polskiej branży spotkań. MPI poszukuje ludzi młodych, ambitnych, ale przede wszystkim takich, których zawodowa przygoda z branżą spotkań dopiero się zaczyna. Konkurs jest organizowany już po raz ósmy i jest realizowany we współpracy z MeetingPlanner.pl. 

               Kapituła Konkursu Odkrycia Roku 2018 ogłosiła trzy nominowane osoby, które z przytupem weszły do branży spotkań:
                Adrianna Roguska, VICE MINISTER OF CREATIVITY, Ministry Of Creativity
                Dmytro Moiseienko, TECHNICAL COORDINATOR, Mazurkas Travel
                Katarzyna Kalinowska, EVENT MANAGER, El Padre

               Adrianna Roguska1
               Adriana Roguska zaczęła swoją przygodę w branży spotkań na studiach magisterskich, wtedy otrzymała szansę rozwoju swoich umiejętności na stanowisku Junior Project Managera w biurze podróży. Obecnie, po odbyciu stażu pracuje w agencji eventowej Ministry of Creativity na stanowisku VICE MINISTER OF CREATIVITY, realizując wydarzenia dla najbardziej wymagających klientów, co stało się nie tylko codziennym obowiązkiem, ale również życiową pasją. Poza tym Adriana przez rok pełniła funkcję przewodniczącej w Studenckim Kole Naukowym Turystyki Biznesowej „2B”, dotychczas aktywnie wspiera studenckie inicjatywy, takie jak m.in. IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw.

              Dmytro Moiseienko
               Dmytro Moiseienko, Technical Coordniator w Mazurkas Travel, poznał branżę spotkań w roku 2015, po rozpoczęciu studiów w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji. Podczas studiów był członkiem studenckiego kola naukowego Turystyki Biznesowej „2B” oraz brał udział aktywny w branżowych konkursach. Ta aktywność szybko została zauważona wśród przedstawicieli branży, na drugim roku studiów Dmytro został zatrudniony w Mazurkas Travel, gdzie obecnie pracuje i rozwija swoje umiejętności.
Katarzyna Kalinowska
              
               Katarzyna Kalinowska zaczęła szukać swojego miejsca w branży jeszcze na studiach. Wpierw spróbowała swoje siły w stowarzyszeniu PIT (Polska Izba Turystyki), gdzie miała możliwość poznania specyfiki pracy w stowarzyszeniu, ale również realia polskiej turystyki i problemy branży. W tym samym czasie trafiła na spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej „2B”. W kole realizowała duże projekty (np. Future Leaders Forum 2017 i 2018), łącząc to z pracą na stanowisku Asystent Rektora w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji. Do agencji eventowej El Padre Katarzyna trafiła najpierw jako stażystka, a po pozytywnym ukończeniu pracy, została przyjęta na stanowisko Junior Managera. Po rocznej pracy awansowała na stanowisko Event Managera.

Zwycięzcę konkursu poznamy na Gali MP Power Night, 22 marca, w Global EXPO Centrum Targowo-Kongresowe, w Warszawie.

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
New code
Comment by from

 

 

 

Connect with Us