Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

 

 

Aktualności

 

Webinar MPI Poland Chapter 15.12.2020

webinar-HR-grafika

By: MPI Poland | gru 7, 2020

Nie ma wątpliwości, że świadome zarządzanie karierą zawodową może pomóc przetrwać aktualny kryzys. Właśnie dlatego serdecznie zapraszamy na webinar MPI Poland Chapter: “kompetencje przyszłości profesjonalistów branży eventowej - konsultacje z Justyną Pytko, specjalistką ds. HR”, który odbędzie się we wtorek, 15 grudnia 2020, w godzinach: 14:00-15:30. 

Czy profesjonaliści branży spotkań w 2020 roku znaleźli się w sytuacji bez wyjścia i perspektyw? Wierzymy, że mimo wielu napotkanych trudności, kompetencje cechujące eventowców pozwolą nam podbić świat, bez względu na okoliczności. O potwierdzenie tej pozytywnej hipotezy, którą śmiało postawiliśmy w MPI Poland Chapter, poprosiliśmy Justynę Pytko - projektant kariery, doświadczoną specjalistkę z zakresu HRM, która od dekady zajmuje się rekrutacją i pomocą w planowaniu ścieżek zawodowych w różnych branżach.

MPI Poland Chapter w swojej działalności niezmiennie dba o edukację branży MICE i konsekwentnie realizuje działania wspierające nie tylko członków stowarzyszenia, ale wszystkich profesjonalistów z sektora spotkań i wydarzeń. Webinar jest dedykowany każdemu, kto chce określić swój cel zawodowy, odkrywać swój potencjał czy jest ciekawy porad z zakresu rozwoju kompetencji, aby umożliwić czerpanie satysfakcji ze swojej pracy, bez względu na sytuację. 

Na pytania przedstawicieli polskiej branży eventowej, odpowie Justyna Pytko - trenerka i certyfikowany Projektant Kariery, prowadząca agencję konsultingową ds. HR i doradztwa zawodowego. Ponadto mentorka fundacji Kobieta Niezależna, absolwentka programu Master Business Training, autorka e-booka “Czy Twój zawód ma przyszłość?”, a także 3 kursów on‑line. Wydarzenie poprowadzi Weronika Wirtel - Wiceprezes ds. komunikacji w Stowarzyszeniu MPI Poland Chapter, związana z branżą eventową od 10 lat. 

Udział w webinarium jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja aktywna do dnia 14.12.2020. 

Zarejestruj się

Spotkanie zostanie transmitowane na żywo i nie będzie nagrywane. Na wszystkich uczestników spotkania czekają atrakcyjne bonusy przygotowane przez ekspertkę.

Istnieje możliwość przesłania swoich pytań do trenerki, która udzieli odpowiedzi podczas webinarium. Zachęcamy do mailowego kontaktu: wwirtel@mpiweb.pl.

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
avatar
New code

 

 

 

Connect with Us