Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

 

 

Aktualności

 

Zapraszamy na szkolenia EVENT CAMP ONLINE!

swiat_eventow

By: MPI Poland | lis 18, 2020

Wiemy, że to nie najlepszy czas dla branży eventowej, jednak nowa rzeczywistość oznacza nowe możliwości! Właśnie dlatego wierzymy, że wspólnie możemy przekuć kryzys w rozwój. W duchu tego podejścia, wychodząc naprzeciw nowym potrzebom, rusza zimowa edycja EVENT CAMP ONLINE!

To wyjątkowe wydarzenie edukacyjne, które ma za zadanie wyposażyć uczestników w komplet nowych kompetencji niezbędnych, by nie tylko przetrwać na rynku, ale także wprowadzić nową jakość w kreowaniu i produkcji eventów on-line.

To cztery poziomy wiedzy: BASIC, ADVANCED, PROFESSIONAL I EXPERT. Każdy poziom dedykowany jest innej grupie uczestników, w zależności od tego, na jakim etapie ścieżki zawodowej się znajdują.

POZIOM BASIC stanowi program obejmujący podstawy, które powinna znać każda osoba rozpoczynająca pracę lub już pracująca w branży. Od branżowego słowniczka, przez budżetowanie, po współpracę z podwykonawcami.

POZIOM ADVANCED to szkolenie dedykowane wszystkim tym, którzy na co dzień zarządzają procesem przygotowania eventów, jak również zespołem współpracowników czy podwykonawców. Książka produkcyjna, Covid Safe & Security czy zarządzanie zdalnymi zespołami produkcyjnymi – to zdecydowanie ulubiony moduł naszych kursantów.

POZIOM PROFESSIONAL jest poświęcony sprzedaży experience, przygotowaniu kreatywnej prezentacji ofertowej i projektowaniu eventów, o których uczestnicy nigdy nie zapomną – chodzi o magię storytellingu. To etap dla nieco bardziej zaawansowanych. Trenerzy zakładają, że na tym poziomie podstawy eventów masz już w małym palcu.

POZIOM EXPERT to program od początku do końca skupiający się wokół produkowania eventów online. Po tym module nie tylko będziesz tworzył nieszablonowe koncepcje digitalowe, ale poznasz tajniki live streamingów, spotkasz się z praktykami z zakresu techniki i spojrzysz na event oczami reżysera.

Zajrzyj na stronę Świat Eventów i pobierz broszurę z programami poszczególnych poziomów zaawansowania https://swiateventow.com/event-camp-online/

Wraz z pakietem konkretnych narzędzi i umiejętności eventowych otrzymasz certyfikat sygnowany przez MPI Poland Chapter - polski oddział międzynarodowego stowarzyszenia MPI - Meeting Professionals International, stanowiący cenną pozycję w CV.

Nie może Cię zabraknąć w gronie uczestników!

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
avatar
New code

 

 

 

Connect with Us