Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

 

 

Aktualności

 

Znamy finalistki konkursu Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2020!

Odkrycie Roku 2020 Facebook Cover

By: MPI Poland | kwi 19, 2021

Celem plebiscytu jest wyróżnienie osoby debiutującej w branży spotkań i wydarzeń, która w ciągu minionego roku, dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu dała się poznać jako proaktywny działacz na rzecz MICE. Dla nominowanych to przede wszystkim motywacja do dalszego podejmowania inicjatyw i możliwość rozwoju kariery zawodowej. Wiemy, kto ma szansę na zwycięstwo w tym roku! Poznajcie cztery kandydatki! 

Stowarzyszenie MPI Poland Chapter przedstawia cztery profesjonalistki branży spotkań nominowane do tytułu Odkrycia Roku 2020: 

  • Kinga Danek – specjalistka ds. sprzedaży w Szkolenia OZE
  • Natalia Haichuk – junior project manager w Celuch Consulting 
  • Katarzyna Łoś  – marketing & communication manager w MODII3D
  • Lidia Popławska – właścicielka agencji Eventy DiamentyKinga Danek
Kinga Danek
po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie podjęła pracę w Dream Events przy organizacji konferencji naukowej Galaktyka Eventu oraz Festiwalu Fest Fajnie; aktualnie pracuje w firmie Szkolenia OZE. Należała do zespołu organizującego Meetings Week Poland 2020, a podczas Krakus Aires Tango Festiwal 2020 odpowiadała za kwestie organizacyjne, logistyczne i komunikacyjne.


Natalia Haichuk
Natalia Haichuk
z sukcesem kontynuuje pracę w firmie Celuch Consulting oraz studia w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, gdzie do niedawna pełniła funkcję przewodniczącej Koła Naukowego Turystyki Biznesowej 2B. Jest stypendystką PCMA University Engagement. W portfolio współorganizowanych przez nią wydarzeń znalazły się m.in.: IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum i konferencja CSR "Zrównoważona Turystyka". Katarzyna Łoś
Katarzyna Łoś
- niegdyś Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej, ukończyła studia Modern Business ze specjalizacją Event Management, następnie spędziła kilka lat za granicą pracując w firmach eventowo-marketingowych. Po powrocie do kraju koordynowała organizację konferencji realizowanych przez Business Service Galop, a obecnie realizuje się zawodowo w firmie MODII3D. 


Lidia Popławska
Lidia Popławska
studiowała administrację na Uniwersytecie Łódzkim, była zaangażowana w działania samorządu studenckiego, w tym organizację Juwenaliów UŁ i talent show dla studentów Łódź Łowi Talenty. Jest właścicielką agencji Eventy Diamenty i członkinią Łódzkiej Organizacji Turystycznej, a także inicjatorką akcji Łodzianie Ratują zapewniającej pomoc społeczną w czasie pandemii.

Organizując plebiscyt Odkrycie Roku stowarzyszenie MPI Poland Chapter docenia osoby mające istotny wpływ na rozwój polskiej branży MICE, inspirujące swoją postawą i proaktywną działalnością. Wyróżnienie służy uhonorowaniu i promowaniu profesjonalistów branży spotkań i wydarzeń, którzy są na początku swojej ścieżki zawodowej i w ciągu minionego roku pozytywnie zaznaczyły swoją obecność w świecie eventów.

Konkurs jest realizowany we współpracy z MeetingPlanner.pl. 

Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi tradycyjnie podczas finałowej Gali MP Power Awards. 


OR_2020_logo                                                                                                                               

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
New code
Comment by from

 

 

 

Connect with Us