Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
listopada 25, 2021
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

Top Performing Chapter Award

 

 

Aktualności

 

Znamy finalistki konkursu Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2020!

Odkrycie Roku 2020 Facebook Cover

By: MPI Poland | kwi 19, 2021

Celem plebiscytu jest wyróżnienie osoby debiutującej w branży spotkań i wydarzeń, która w ciągu minionego roku, dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu dała się poznać jako proaktywny działacz na rzecz MICE. Dla nominowanych to przede wszystkim motywacja do dalszego podejmowania inicjatyw i możliwość rozwoju kariery zawodowej. Wiemy, kto ma szansę na zwycięstwo w tym roku! Poznajcie cztery kandydatki! 

Stowarzyszenie MPI Poland Chapter przedstawia cztery profesjonalistki branży spotkań nominowane do tytułu Odkrycia Roku 2020: 

  • Kinga Danek – specjalistka ds. sprzedaży w Szkolenia OZE
  • Natalia Haichuk – junior project manager w Celuch Consulting 
  • Katarzyna Łoś  – marketing & communication manager w MODII3D
  • Lidia Popławska – właścicielka agencji Eventy DiamentyKinga Danek
Kinga Danek
po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie podjęła pracę w Dream Events przy organizacji konferencji naukowej Galaktyka Eventu oraz Festiwalu Fest Fajnie; aktualnie pracuje w firmie Szkolenia OZE. Należała do zespołu organizującego Meetings Week Poland 2020, a podczas Krakus Aires Tango Festiwal 2020 odpowiadała za kwestie organizacyjne, logistyczne i komunikacyjne.


Natalia Haichuk
Natalia Haichuk
z sukcesem kontynuuje pracę w firmie Celuch Consulting oraz studia w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, gdzie do niedawna pełniła funkcję przewodniczącej Koła Naukowego Turystyki Biznesowej 2B. Jest stypendystką PCMA University Engagement. W portfolio współorganizowanych przez nią wydarzeń znalazły się m.in.: IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum i konferencja CSR "Zrównoważona Turystyka". Katarzyna Łoś
Katarzyna Łoś
- niegdyś Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej, ukończyła studia Modern Business ze specjalizacją Event Management, następnie spędziła kilka lat za granicą pracując w firmach eventowo-marketingowych. Po powrocie do kraju koordynowała organizację konferencji realizowanych przez Business Service Galop, a obecnie realizuje się zawodowo w firmie MODII3D. 


Lidia Popławska
Lidia Popławska
studiowała administrację na Uniwersytecie Łódzkim, była zaangażowana w działania samorządu studenckiego, w tym organizację Juwenaliów UŁ i talent show dla studentów Łódź Łowi Talenty. Jest właścicielką agencji Eventy Diamenty i członkinią Łódzkiej Organizacji Turystycznej, a także inicjatorką akcji Łodzianie Ratują zapewniającej pomoc społeczną w czasie pandemii.

Organizując plebiscyt Odkrycie Roku stowarzyszenie MPI Poland Chapter docenia osoby mające istotny wpływ na rozwój polskiej branży MICE, inspirujące swoją postawą i proaktywną działalnością. Wyróżnienie służy uhonorowaniu i promowaniu profesjonalistów branży spotkań i wydarzeń, którzy są na początku swojej ścieżki zawodowej i w ciągu minionego roku pozytywnie zaznaczyły swoją obecność w świecie eventów.

Konkurs jest realizowany we współpracy z MeetingPlanner.pl. 

Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi tradycyjnie podczas finałowej Gali MP Power Awards. 


OR_2020_logo                                                                                                                               

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
New code
Comment by from

 

 

 

Connect with Us