Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

 

 

Celuch przewodniczącym regionu EMEA w MPI Foundation

mpi_celuch

By: MPI Poland | gru 8, 2020

Od stycznia 2021 dr Krzysztof Celuch ponownie obejmie stanowisko przewodniczącego regionu EMEA w międzynarodowych strukturach fundacji Meeting Professionals International.

 Od stycznia 2021 roku przewodniczącym regionu EMEA (Europa, Middle East, Africa) w ramach największej fundacji związanej z przyznawaniem środków i grantów na działania przemysłu spotkań na świecie – MPI Foundation zostanie po raz drugi Polak – dr Krzysztof Celuch. Wykładowca Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, pełnomocnik rektora Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula oraz właściciel firmy konsultacyjnej Celuch Consulting.

W ramach MPI Foundation, wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę, Celuch pokieruje trzema kluczowymi regionami dla globalnego rozwoju organizacji przez kolejne trzy lata.

Fundacja MPI jest organizacją, która wspiera cele biznesowe i społeczność branżową poprzez finansowanie indywidualnych stypendiów edukacyjnych, grantów na badania i rozwój.

Od 2009 r., poprzez darowizny indywidualne, specjalne wydarzenia strategiczne, projekty edukacyjne oraz darowizny stowarzyszeń i korporacji, Fundacja MPI zebrała i przekazała prawie 20 mln złotych, co czyni ją jedną z największych inicjatyw w branży spotkań, wywierającą realny wpływ na rozwój branży całym świecie.

Krzysztof Celuch jest związany z MPI od początku swojej kariery zawodowej. Jest między innymi założycielem MPI Poland Club (obecnie MPI Poland Chapter), byłym członkiem zarządu głównego MPI, doradcą europejskim oraz laureatem tytułu MPI RISE Award.

„Radość jaką sprawia pomaganie jest jednym z najważniejszych działań, które napędza mnie do kolejnych kroków zawodowych. MPI Foundation pomimo bardzo trudnego 2020 roku pomagało i pomaga przedsiębiorcom, dlatego bardzo się cieszę, że w ciągu kolejnych 12 miesięcy będę mógł dalej wspierać członków tej organizacji” – podsumowuje Krzysztof Celuch.

www.celuchconsulting.com

Fot. www.fotograficznie.pl

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
avatar
New code

 

 

 

Connect with Us