Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

 

 

#StayPositive - świętuj z nami Światowy Dzień Przemysłu Spotkań!

GMID20POLSKA

By: MPI Poland | kwi 13, 2020

Spotkania, współpraca i kontakt z ludźmi paradoksalnie nigdy nie były tak ważne, jak obecnie. #StayPositive pod takim hasłem 14 kwietnia na całym świecie będzie obchodzony Global Meetings Industry Day. W tym roku – wyjątkowo – zdalnie, ale na niespotykaną dotąd skalę, z próbą bicia rekordu Guinessa. W Polsce wydarzenie organizują studenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Do współpracy zaprosili wybitnych ekspertów
z branży w Polsce i na świecie.

14 kwietnia o godz. 16:00 zapraszamy na profil Studenckiego Koła Naukowego 2B https://www.facebook.com/2bvistula/ na wydarzenie #StayPositive - Global Meetings Industry Day.

Podczas wydarzenia udziałem wybitnych ekspertów z branży spotkań dowiemy się:

  • Ile dla gospodarki znaczy branża spotkań - POLAND EVENTS IMPACT 2020,
  • jak branża hotelarska przygotowuje się na wyjście z kryzysu, wywołanego przez pandemię,
  • czy praca i nauka w sieci są bezpieczne.

GMID_POLAND_2

Zaplanowano też dwie debaty:

„Przemysł spotkań w nowej rzeczywistości... Co się zmieni?” z udziałem prof. Jolanty Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, Wojciecha Liszki z Z-Factor, Pauli Fanderowskiej z SKKP i ICE Kraków, Marty Kicler z Mazurkas DMC Poland i  MPI Poland Chapter, Marty Chmielewskiej z MEA Group i SBE oraz Joanny Gorczycy z PZU. Dyskusję poprowadzi Magdalena Kondas, redaktor naczelna Meetingplenner.pl i przewodnicząca Rady Biznesu SGTiH Vistula.

“#StayPositive - message from around the globe” debata z udziałem zagranicznych ekspertów takich jak: Olga Navarro, Eda Ozden, Miguel Assis, Cosimo Bruzzess, Jon Bradshaw i Kevin Edmunds. Poprowadzi ją dr Krzysztof Celuch, pełnomocnik rektora Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula ds. współpracy z biznesem oraz właściciel Celuch Consulting.

Global Meetings Industry Day na świecie.

GMID jest organizowany przez Koalicję Meeting Mean Business, która skupia fanów przemysłu spotkań na sześciu kontynentach, w ponad sześćdziesięciu krajach.  Ten dzień jednoczy liderów z wielkiej branży spotkań i eventów. Chodzi o to, by pokazać rzeczywisty wpływ spotkań biznesowych na ludzi, przedsiębiorstwa i całe gospodarki.

GMID powstał, aby być międzynarodowym forum rzecznictwa, świadomości i świętowania dla branży eventowej. To czas, aby pochylić się nad branżą spotkań i pokazać jak ogromny ma wpływ na wiele stref naszego życia. Dodatkowo o godz. 18:00 odbędzie się oddolna próba zdobycia tytułu GUINNESS WORLD RECORDS ™ dla największej publiczności na konferencji wirtualnej. Połączymy się z tysiącami #EventProfs z całego świata, aby wirtualnie świętować # GMID20Poland. (https://gmidgoesvirtual.com/).

GMID_POLAND_3

Partnerzy wydarzenia: Briil AV Media, Z-Factor, Celuch Consulting, MeetingPlanner.Pl,

Partner transmisji: Briil AV Media

 

Więcej o wydarzeniu:

https://www.facebook.com/2bvistula/

https://www.vistulahospitality.edu.pl/

 

Dodatkowych informacji udziela:

Anna Jaglińska-Prawdzik
PR Manager Uczelni Vistula
tel.: 506 195 376
e-mail: a.jaglinska@vistula.edu.pl

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
avatar
New code

 

 

 

Connect with Us