Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

 

 

Znamy nominowanych do tytułu Odkrycia Roku MPI Poland Chapter 2019!

OR2019

By: MPI Poland | maj 1, 2020

Celem plebiscytu jest wyróżnienie osoby, która w ciągu minionego roku, dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu, zaistniała na arenie polskiej branży spotkań. Dla nominowanych to przede wszystkim motywacja do dalszego rozwoju i możliwości rozwoju kariery zawodowej. Wiemy, kto ma szansę na zwycięstwo w tym roku! Poznajcie nominowanych!

Stowarzyszenie MPI Poland Chapter przedstawia troje nominowanych do tytułu Odkrycia Roku 2019:

  • Natalia Haichuk – junior project manager w Celuch Consulting
  • Kamil Jaśkiewicz – event manager w Rebelia Media Group
  • Barbara Lubowiecka – project coordinator w DMC Poland

Natalia Haichuk niedawno podjęła pracę w firmie Celuch Consulting, jednocześnie kontynuując studia w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, gdzie pełni funkcję przewodniczącej Koła Naukowego Turystyki Biznesowej "2B". W dorobku współorganizowanych przez nią wydarzeń znalazły się m.in.: IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum 2019 i konferencja CSR "Zrównoważona Turystyka".

Kamil Jaśkiewicz swoją karierę zawodową rozpoczął w Belvedere Cafe Łazienki. Dziś zajmuje się planowaniem, produkcją i realizacją eventów w Rebelia Media Group. Wraz z Meetingplanner.pl współprodukował wszystkie edycje Legia MP Power CUP i współorganizował galę finałową konkursu MP Power Awards 2018. Równolegle działa wolontaryjnie w Fundacji Co Dwie Głowy, gdzie angażuje się w projekt „Dzień Świadomości”.

Barbara Lubowiecka przez lata była zawodowo związana z hotelem Sheraton Grand Kraków, gdzie zdobyła bogate doświadczenie w sprzedaży usług hotelarskich, realizacji eventów i konferencji. W ubiegłym roku postanowiła podjąć wyzwanie i zająć się kompleksową organizacją wydarzeń. Niedługo po podjęciu pracy w DMC Poland udało jej się wraz z zespołem zrealizować jeden z największych kongresów, jaki odbył się w Krakowie w 2019 roku.

Organizując plebiscyt Odkrycie Roku stowarzyszenie MPI Poland Chapter chce docenić osoby, które mają istotny wkład w rozwój polskiej branży MICE inspirując swoją postawą i zaangażowaniem. Wyróżnienie służy uhonorowaniu i promowaniu osób, które w ciągu minionego roku zaznaczyły swoją obecność w polskim przemyśle spotkań. Plebiscyt jest realizowany we współpracy z MeetingPlanner.pl.

Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi tradycyjnie podczas finałowej Gali MP Power Awards, 21 maja 2020 roku.

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
avatar
New code

 

 

 

Connect with Us