Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

 

 

Spotkania

 

Nadchodzące


Poprzednie spotkania

 


Przed 2015

 

Podsumowanie spotkania „Personal branding z markiem parzydło”

Dsc1153

By: MPI Poland | wrz 25, 2015

W dniu 24 września 2015 r. w STUDIO SKANDAL w Warszawie odbyło się kolejne w tym roku spotkanie szkoleniowe MPI Poland Club. W spotkaniu wzięło udział ponad 40 osób, w tym także osoby, które nie są członkami stowarzyszenia. Tym razem odbyło się ono pod hasłem „Marka osobista – zdobywaj zaufanie i inwestuj w reputację!”. Prowadzenie powierzyliśmy w profesjonalne ręce, doświadczonego trenera biznesu, coacha, a także doradcy strategicznego i eksperta w obszarze marketingu, zarządzania, innowacji i przywództwa – Marka Parzydło, CEO w renomowanej firmie Personal Brand Institute.

Spotkanie składało się z dwóch części. Pierwszą stanowił wykład prowadzącego, który przedstawił teorie marki osobistej i jej znaczenie w życiu zawodowym każdego profesjonalisty. Od niej zależy jak jesteśmy postrzegani przez nasze otoczenie, zarówno przez współpracowników, jak i naszych klientów. Przedstawiona została definicja marki osobistej i różnica pomiędzy marką, a wizerunkiem. Konkluzją było stwierdzenie, że wizerunek jest wyłącznie czymś zewnętrznym, powierzchownym, a marka wypływa z naszego wnętrza, odzwierciedla nasze przekonania i wyznawane wartości. Umiejętne kształtowanie swojej marki osobistej wpływa pozytywnie na nasze życie biznesowe i karierę zawodową, pozwala nią świadomie kierować, tak aby jak najwięcej zyskać dla siebie, a także dla swojej firmy.

Wykład Marka Parzydło  był idealnym wprowadzeniem do drugiej części – warsztatowej. Praca w grupach, dająca możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z innymi uczestnikami, jest jedną z najbardziej efektywnych technik prowadzenia spotkań szkoleniowych. Podczas tej części spotkania wszyscy biorący udział mieli możliwość zastosowania w praktyce przedstawionych teorii, a także pokazania swojej kreatywności. Efekty pracy wszystkich grup były dowodem, że w życiu zawodowym profesjonalisty branży spotkań rola marki osobistej ma ogromne znaczenie.

Spotkanie „Personal branding z Markiem Parzydło” byłoby niemożliwe gdyby nie nasi partnerzy, którym jeszcze raz dziękujemy! Personal Brand Institute zapewniło profesjonalnego speakera, który z doskonałym wyczuciem naszej branży poprowadził niezwykle intersujący warsztat. Pyszne jedzenie podczas przerw kawowych i lunchu zapewnił Mazurkas Catering 360º. Ta jedna z najbardziej znanych na polskim rynku firm cateringowych przedstawiła także prezentację opowiadającą o filozofii firmy, której głównym założeniem jest najwyższa jakość jedzenie oraz profesjonalna obsługa. Dzięki firmie Conrego, twórcy systemu do rejestracji i obsługi uczestników konferencji, przeprowadziliśmy rejestrację online na spotkanie.  Natomiast STUDIO SKANDAL, niezwykły lokal w samym centrum Warszawy, był naszym gospodarzem i dzięki panującej tu nieformalnej atmosferze uczestnicy mogli z łatwością nawiązać nowe kontakty podczas networkingu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że spotkanie było dla was wartościowe. Do zobaczenia wkrótce, podczas kolejnego spotkania MPI Poland Club!

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
avatar
New code

 

 

 

Connect with Us