Dlaczego warto zostać członkiem MPI?
13 powodów, żeby zostać członkiem MPI
Więcej informacji

 

 

Partnerzy 

 

CONREGO

https://conrego.pl/

Conrego powstało w 2010 roku by dostarczyć organizatorom wydarzeń zestaw rozwiązań, które wspomogą realizację najbardziej czasochłonnych i kosztownych procesów. Od tamtej pory firma utrzymuje pozycję lidera usług IT dla branży eventowej w Polsce. Aplikacja stanowiąca fundament oferty CONREGO jest odpowiedzią na całą gamę potrzeb związanych z wysyłką zaproszeń, elektroniczną rejestracją uczestników, komunikacją, obsługą recepcji, prowadzeniem serwisu internetowego wydarzenia i raportowaniem.

 


SALON REKLAMY

http://salonreklamy.pl/

Salon Reklamy to kompleksowa obsługa reklamowa Twojego biznesu. Co robimy? Projekty graficzne, skład DTP i przygotowanie do druku, wszelkiego rodzaju wydruki, gadżety reklamowe z nadrukiem. To wszystko w jednym miejscu! Oszczędź czas, zredukuj koszty, odetchnij - zamawiając usługi w Salonie Reklamy masz pewność, że powierzyłeś sprawy profesjonalistom.

 


KETTI.PL

http://ketti.pl/

Katarzyna Cegłowska, właścicielka Ketti.pl, to z absolwentka AFiTv oraz filmoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Niezależnie od fotograficzno-dziennikarskiej współpracy m. in. z Twoim Stylem, tygodnikiem Przekrój, Gazetą Wyborczą, Rzeczpospolitą i Podróżami realizuje także prezentacje audiowizualne oraz filmy dokumentalne.

 


POLSKA IZBA PRZEMYSŁU TARGOWEGO

http://polfair.pl/

Członkowie PIPT to m. in. organizatorzy targów, operatorzy obiektów targowo-konferencyjnych w Polsce, przedsiębiorstwa oferujące usługi w zakresie projektowania, budowy i wyposażania stoisk targowych oraz transportu i spedycji targowej i wielu innych. Cztery podstawowe obszary objęte programem działania PIPT to: lobbing, działania na rzecz integracji środowiska targowego, promocja targów - rozumiana szeroko - w tym działalność wydawnicza a także edukacja w zakresie marketingu targowego oraz promowanie etycznych zachowań biznesowych w branży.

 


LUBELSKIE CENTRUM KONFERENCYJNE

http://lcklubelskie.pl/

Lubelskie Centrum Konferencyjne to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Budynek o powierzchni ponad 13 000 m² oferuje 11 sal konferencyjnych mieszczących od 20 do 400 osób, pokoje Business Centre oraz przestronne atrium. Różnorodność oferowanych powierzchni umożliwia zorganizowanie konferencji, kongresów, sympozjów, eventów, wystaw, targów oraz innych prestiżowych wydarzeń biznesowych.

 


FRESHMAIL

https://freshmail.pl/

Od 2008 roku nieustannie stawiamy na rozwój, zarówno firmy jak i narzędzia, dzięki któremu zwykły komunikat stać się może niebanalnym przekazem email marketingowym. Dzięki bliskiej współpracy z naszymi Klientami, każdego dnia udoskonalamy FreshMaila, tak aby spełniać coraz nowsze wymagania i stawać się bezsprzecznie najlepszym systemem do email marketingu na świecie. Misja FreshMail to tworzenie najbardziej przyjaznego rozwiązania służącego do budowania relacji pomiędzy marką a klientem.

 

Connect with Us

 

 

Chapter Advertisement