Handan Boyce - Toplantı Sektörünün Zirvedeki 25 Kadını 2018
Duyuru okuyun ...
Daha fazla oku


Fatih Kocagüzel'i tanıyalım mı?
Üyelerimizi tanımaya devam edelim...
Daha fazla oku

 

 

Yeni Üyemiz Gökhan GÜMÜŞDEDE

p1ckeveopg4km1s24et31rv01lsh3

By: MPI Turkey | Tem 11, 2018

Gökhan Gümüşdede 01.05.1987 yılında Afyonda doğdu. Erken yaşlarda yabancı dillere olan ilgilisi nedeniyle ailesi tarafından İngilizce eğitimine yönlendirildi. 

İlk ve orta öğrenimini afyonda tamamladıktan sonra turizme olan ilgisi ve seyahat hobisi nedeni ile Afyon Emir Murat Özdilek Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi F&B bölümünden mezun oldu. 2011 yılında Akdeniz Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği bölümünden İngilizce ve Rusça dilleri ile mezun oldu.  

Turizm’de iş hayatına lise yıllarında başlayan Gökhan Gümüşdede, yaz stajlarını Manavgat’ta bulunan Iber otellerinde ön büro departmanında tamamladı. Daha sonra kendisini geliştirmek için üniversite yaz dönemlerini yurt dışında Mısır’da Sharm El Sheikh şehrinde bulunan Sonesta Beach Resort’te ön büro departmanında ve Amerika Birleşik Devletleri’nin Georgia eyaletinde Amerika’nın saygın golf otellerinden olan Sea Island Company’e bağlı The Lodge Hotel’de banket satış departmanında kariyerine devam etti.

Yurt dışından döndükten sonra Kongre sektörüne farklı MICE acentalarında önce yarı zamanlı sonra tam zamanlı olarak çalışmaya devam etti. 2011 yılından 2013 yılına kadar Voyage Hotels ve Maxx Royal Resorts otellerinde MICE departman sorumlusu olarak görev yaptı. 2013 yılında Gloria Hotels & Resorts bünyesinde bulunan Gloria Golf Resort , Gloria Serenity Resort ve Gloria Verde Resort tesislerine satış şefi olarak katılmış olup, şu an aynı zincirde satış müdürü olarak görevine devam etmektedir.   

Load more comments
avatar
New code

 

 

 

Connect with Us