Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
listopada 25, 2021
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

Top Performing Chapter Award

 

 

Finaliści Konkursu Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2021

obraz nominacje bez logo (2)

By: MPI Poland | kwi 6, 2022

Znamy Finalistów Konkursu Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2021

Konkurs Odkrycie Roku MPI Poland Chapter już na stałe wpisał się w formułę MP Power Awards, będąc jednocześnie kategorią towarzyszącą Gali. Tym razem odbył się on jednak w lekko odświeżonej, dopasowanej do wymogów branży formie. Jury dopuściło w regulaminie kandydatów, którzy nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego w organizacji spotkań, ale aktywność w tej dziedzinie wykazują w działalności w różnego typu organizacjach.

Od samego początku historii konkursu, głównym założeniem konkursu jest nagrodzenie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy wykazały się kreatywnością i zaangażowaniem, a co za tym idzie – zaistniały na arenie polskiej branży spotkań. Nagroda ma być motywacją do dalszego rozwoju i efektywnego działania. Jurorzy szukają w konkursie iskry, kogoś, kto zaraża pasją, innowacyjnością, energią i swoją osobowością.

W skład Jury weszli przedstawiciele Zarządu MPI Poland Chapter oraz portalu MeetingPlanner.pl – głównego organizatora Gali MP Power Awards. Obrady nie były łatwe, a wszyscy kandydaci mieli za sobą naprawdę spore osiągnięcia mimo młodego wieku. Ostatecznie jurorzy postawili na osoby, które w bardzo krótkim czasie swojej aktywności branżowej, od razu pokazały, że chcą (i mogą!) zmienić świat. Zwłaszcza świat przemysłu spotkań.

W finałowej trójce znaleźli się:

- Paulina Wasik (HotelMania)
- Adam Niespor (Eventivo)
- Wojciech Przewoźnik (Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH Kraków)

Wszyscy finaliści są odzwierciedleniem dwóch idei: hasła globalnego stowarzyszenia Meeting Professionals International „When we meet, we change the world” oraz filozofii polskiego oddziału zawartej w haśle #MPIformore. Każdy z nich chce się uczyć, inwestuje w swoją przyszłość, ale też nie boi się wyzwań i trudnych decyzji.

Wśród wszystkich nominowanych znaleźli się pracownicy agencji, przedstawiciele branży hotelowej, a także – zgodnie z nową formułą konkursu – aktywni działacze organizacji studenckich.

„Przygotowując pilotażową edycję szkoleń skierowanych do studentów, zwróciliśmy uwagę, jak wiele innowacyjnych projektów realizowanych jest w ramach organizacji studenckich. Większość z nich produkowanych jest z dbałością o każdy szczegół. Jesteśmy przekonani, że ta zmiana w regulaminie może przyczynić się do rozwoju edukacji branżowej: z jednej strony profesjonaliści branży MICE mogą ujrzeć odmienne, świeże spojrzenie na organizację wydarzeń, a aktywni studenci – zainspirować się działaniami osób zawodowo związanych z przemysłem spotkań. Projekty studenckie już dawno przestały być bowiem stereotypowymi imprezami klubowymi bez przemyślanej idei, a stały się wydarzeniami na skalę niemalże zawodową. Czytając ankiety nominowanych, już teraz mogę zdradzić, że ta zmiana z pewnością pozostanie z nami na dłużej.” - mówi Karolina Bednarz (VP ds. komunikacji, MPI Poland Chapter).

W ramach nagrody zwycięzca każdej edycji konkursu otrzymuje pamiątkową statuetkę oraz roczne członkostwo w stowarzyszeniu MPI Poland Chapter. Tytuł ma być motywacją do dalszej pracy i rozwoju. Za całą trójkę finalistów trzymamy mocno kciuki, a rozstrzygnięcie konkursu już 27 kwietnia w Warszawie podczas Gali MP Power Awards.

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
New code
Comment by from

 

 

 

Connect with Us