Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

 

 

Zarząd MPI Poland Chapter 2021-2023

Monika Dymacz
Prezes Stowarzyszenia
mdymacz@mpiweb.pl
Anna Nowakowska
Wiceprezes ds. edukacji
anowakowska@mpiweb.pl
Weronika Wirtel
Wiceprezes ds. komunikacji
wwirtel@mpiweb.pl
Jarek Kruk
Wiceprezes ds. studentów
jkruk@mpiweb.pl
Dmytro Moiseienko
Wiceprezes ds. członkowskich
dmoiseienko@mpiweb.pl
Julia Gorecka
Wiceprezes ds. finansów
jgorecka@mpiweb.pl

Connect with Us