Dlaczego warto zostać członkiem MPI?
13 powodów, żeby zostać członkiem MPI
Więcej informacji

 

 

Informacje o MPI

MPI Meetings Professionals International

Założone w 1972 roku stowarzyszenie MPI  wierzy, że planiści i organizatorzy spotkań i eventów odgrywają decydująca rolę w kreowaniu sukcesu w biznesie. Dlatego też MPI zapewnia swoim członkom wsparcie w zawodowym rozwoju, umożliwia dostęp do biznesowych kontaktów i pozwala być częścią fascynującej społeczności branżowej. MPI to silna i zróżnicowana społeczność profesjonalnych organizatorów spotkań, a gwałtowny rozwój branży uczynił z MPI wiodące stowarzyszenie przemysłu spotkań, które dostarcza swoim członkom wiedzę, kontakty, możliwości zawodowe.

Dowiedz się więcej o MPI Global www.mpiweb.org

 

 

Nasza Misja

Chcemy sprawić, aby nasi członkowie odnosili sukcesy zawodowe poprzez budowanie silnych i trwałych kontaktów międzyludzkich dzięki wzajemnej współpracy oraz znajomości rynku.

Nasza Wizja

Chcemy budować silną globalną społeczność branży spotkań.

 


Dlaczego warto zostać członkiem MPI?

13 powodów, żeby zostać członkiem MPI

 1. Dzięki MPI mogą Państwo nawiązać nowe kontakty, dzięki którym zyska Państwa firma. 
 2. Wspomagamy rozwój zawodowy swoich członków – organizujemy internetowe seminaria (tzw. webinaria). W ciągu roku odbywają się one ponad 50 razy i dotyczą takich tematów jak: „20 minutes can change your career” lub „How to sell to anyone”.
 3. Członkostwo uprawnia do udziału w konferencjach MPI, takich jak World Education Conference i European Meetings & Events Conference. 
 4. MPI Poland Club organizuje też spotkania edukacyjne. Uczestnictwo w nich jest płatne, ale dla członków stowarzyszenia przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.
 5. Dzięki członkostwu w MPI zawsze będą Państwo na bieżąco z informacjami z przemysłu spotkań. Zapewnia to subskrypcja do naszego magazynu One+.
 6. MPI to także sieć współpracy i wymiany informacji. Członkowie stowarzyszenia mogą korzystać z bazy danych użytkowników oraz wysyłać do siebie wiadomości.
 7. Zakładka My MPI na portalu stowarzyszenia pozwala na prowadzenie profesjonalnego bloga, gdzie mogą Państwo dzielić się swoimi doświadczeniami oraz pomysłami, dołączać do różnych grup zainteresowań i uczyć się od innych członków. 
 8. MPI oferuje Państwu szybki dostęp do badań przemysłu spotkań i trendów poprzez narzędzia – Event View i Future Watch. Oba raporty z tych badań ukazują się raz do roku. 
 9. Członkowie MPI nierzadko organizują wspólne projekty i w ten sposób osiągają duże sukcesy. 
 10. MPI to także forum ofert pracy, a członkostwo w stowarzyszeniu jest ważnym punktem w Państwa CV. 
 11. MPI Global Training oferuje uznawane na całym świecie umiejętności i kompetencje, choć szkolenia odbywają się lokalnie. Global Training zwiększa szansę zatrudnienia i uznania kwalifikacji zawodowych. 
 12. Oferujemy programy CMP i CMM.  
 13. Studenci także mogą dołączyć MPI. Mają oni szansę na zdobycie stypendium, które pokryje czesne na ich uczelni.

 

Connect with Us

 

 

Chapter Advertisement