Honorable Mention Chapter Award
listopada 25, 2021
Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

Honorable Mention Chapter Award

 

 

IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw 2013

imex

By: MPI Poland | mar 22, 2013

IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw 2013

130 studentów z 7 uczelni wzięło udział w dniu 22 marca 2013 w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie (Grupa Uczelni Vistula) w studenckiej konferencji IMEX-MPI-MCI Future Leadres Forum Warsaw. Wydarzenie to skierowane jest do studentów z całej Polski, którzy swoją przyszłość wiążą z branżą przemysłu spotkań. Wykładowcy z całego świata, przyjechali do Warszawy, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi młodymi profesjonalistami. Jest to doskonała okazja, do wejścia w świat przemysłu spotkań oraz poznania wielu światowych ekspertów.

Była to już 8 edycja tego wydarzenia i jak co roku zawierała kolejny nowy element wydarzenia. W tym roku w programie przewidziany został czas na tzw. round tables, czyli spotkania z wybranymi ekspertami danego segmentu przemysłu spotkań prowadzone w mniejszych grupach. Dzięki temu studenci mieli okazję do rozmowy w bardziej kameralnym gronie, zadania bezpośrednich pytań.

- Cieszę się, że tegoroczna edycja została przygotowana przez studentów – członków Koła Naukowego Grupy Uczelni Vistula SPORT (Sportowe Przemyślenia o Rynku Turystycznym). Ich pasja i zaangażowanie doprowadziły do organizacji wspaniałego wydarzenia – komentuje prorektor SGTiR dr Krzysztof Celuch.

Poszczególne panele konferencji pozwoliły odpowiedzieć na pytania czego tak naprawdę poszukują pracodawcy, jak wyróżnić się spośród tłumu oraz na czym w rzeczywistości polega planowanie wydarzeń w korporacjach. Uczestnicy dowiedzieli się także o tym, co ważne jest na rynku pracy a w szczególności w branży przemysłu spotkań, a czego żaden wykładowca akademicki nie powie w czasie studiów. Ciekawą prezentacją była także sztuka motywowania samego siebie do działania i podejmowania wyzwań. Kolejnymi tematami poruszonymi na konferencji była ogólna charakterystyka przemysłu spotkań na całym świecie oraz możliwości kariery, jakie otwierają się przed młodymi ludźmi w Polsce, a także networking, jako ważny element rozwoju każdej branży.

Dodatkowo w ramach IMEX-MPI-MCI Future Leadres Forum Warsaw odbył się półfinał konkursu IMEX University Challenge, w którym wzięła udział Kaludyna Mielicka – studentka III roku AFiB Vistula. Oprócz niej w półfinale znalazły się Natalia Wojcińska i Barbara Sączawa z Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Zwyciężczyni – Natalia Wojcińska weźmie udział w międzynarodowym finale podczas branżowych targów IMEX we Frankfurcie, w którym nagrodą jest udział w kongresie MPI WEC w USA. Oprócz niej w finale znalazła się Agata Macherska (stduentka II roku AFiB Vistula), która wygrała eliminacje europejskie. Dla zainteresowanych projektem, kolejna szansa już za rok!

Konferencja IMEX-MPI-MCI Future Leadres Forum Warsaw odbyła się w ramach Meetings Week Poland przy wsparciu MPI Poland Club.

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
New code
Comment by from

 

 

 

Connect with Us