Honorable Mention Chapter Award
listopada 25, 2021
Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

Honorable Mention Chapter Award

 

 

Krzysztof Celuch przewodniczącym regionu EMEA MPI Foundation

KC_MPI

By: MPI Poland | lis 19, 2019

W styczniu 2020 dr Krzysztof Celuch obejmie stanowisko przewodniczącego regionu EMEA w międzynarodowych strukturach fundacji Meeting Professionals International.

Od stycznia 2020 roku Krzysztof Celuch będzie przewodniczył pracom regionu EMEA (Europa, Middle East, Africa) w ramach największej fundacji związanej z przyznawaniem środków i grantów na działania przemysłu spotkań na świecie – MPI Foundation. Funkcję tę po raz pierwszy w 35-letniej historii organizacji będzie pełnił Polak. W ramach MPI Foundation, wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę, pokieruje trzema kluczowymi regionami dla globalnego rozwoju organizacji przez kolejne trzy lata.

Krzysztof Celuch to wykładowca Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula oraz właściciel firmy konsultacyjnej Celuch Consulting. Jest także przewodniczącym jury konkursu MP Power Awards, organizowanego przez MeetingPlanner.pl.

Krzysztof Celuch jest związany ze stowarzyszeniem MPI od początku swojej kariery zawodowej. Jest między innymi założycielem MPI Poland Club (obecnie MPI Poland Chapter), byłym członkiem zarządu głównego MPI, doradcą europejskim oraz laureatem tytułu MPI RISE Award.

Fundacja MPI jest organizacją, która wspiera cele biznesowe i społeczność branżową poprzez finansowanie indywidualnych stypendiów edukacyjnych, grantów na badania i rozwój.
Od 2009 r., poprzez darowizny indywidualne, specjalne wydarzenia strategiczne, projekty edukacyjne oraz darowizny stowarzyszeń i korporacji, Fundacja MPI zebrała i przekazała prawie 20 mln złotych, co czyni ją jedną z największych inicjatyw w branży spotkań, wywierającą realny wpływ na rozwój branży całym świecie.

 – Każdego dnia w XXI wieku możemy być zaskoczeni, zasmuceni i próbować zrozumieć, dlaczego to nie my zostaliśmy wybrani, co źle zrobiliśmy czy w czym jesteśmy gorsi. Sztuką jest jednak słuchać i zrozumieć. Najważniejsze jest, żeby pomagać innym, wspierać i samemu być przykładem. Prawie 20 lat temu to ja dostałem wsparcie od MPI Foundation. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i z przyjemnością będę odpowiedzialny za przekazywanie wsparcia dalej – podsumowuje Krzysztof Celuch.

Źródło meetingplanner.pl
 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
New code
Comment by from

 

 

 

Connect with Us