Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
listopada 25, 2021
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

Top Performing Chapter Award

 

 

Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2021

Odkrycie Roku - foto

By: MPI Poland | sty 25, 2022

Po raz kolejny ruszamy z nowym, odświeżonym konkursem Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2021.

 

MPI Poland Chapter co roku honoruje młode, zaangażowane osoby w branży MICE i przyznaje wyróżnienie Odkrycie Roku. Właśnie ruszyły zgłoszenia do tegorocznej edycji – kandydatów można zgłaszać do 20 lutego. Kto jest idealnym kandydatem?

Osoba, która otrzyma nagrodę to osoba, która niedawno rozpoczęła swoją przygodę w branży MICE, a jednocześnie już teraz wyróżnia się swoimi pomysłami, innowacyjnością, czy aktywnością. Odkrycie Roku to ktoś zaangażowany, kto zaraża innych pasją i energią.

Czym może być to „zaangażowanie”?

To nie tylko praca w firmie lub dziale związanym z branżą spotkań, jak było dotychczas. To każdy przejaw aktywnej obecności – zarówno na poziomie zawodowym, jak i wolontaryjnym. Zachęcamy do udziału również przedstawicieli organizacji (np. studenckich), stowarzyszeń, fundacji i każdego, kto jest związany z organizacją spotkań. Chcemy nagradzać postaci wyjątkowe, nietuzinkowe, o dużym potencjale. Nagrodą jest nie tylko sam tytuł i statuetka, ale również roczne członkostwo w MPI Poland Chapter – oddziale największego na świecie stowarzyszenia edukacyjnego w branży MICE.

Znasz taką osobę? Koniecznie ją zgłoś! Ankieta jest aktywna do 20 lutego 2022r.: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSckgEIx9mwpE7ClFaDTfBDtZcgCfLyHi9-P2d15bA89iY4erA/viewform?usp=sf_link

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
New code
Comment by from

 

 

 

Connect with Us