Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
listopada 25, 2021
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

Top Performing Chapter Award

 

 

Challenge dla GOPR II, czyli eventowa akcja CSR i szkolenie w plenerze

5 sierpnia, 2021 - 6 sierpnia, 2021
10:00 AM - 19:00 PM
Podlesice 5 42-425 Kroczyce
Organizer
Weronika Wirtel

W dniach: 5-6 sierpnia 2021 roku w Podlesicach odbędzie się II edycja akcji CSR mającej na celu wparcie rozbudowy i modernizacji Centralnej Stacji Ratunkowej Grupy Jurajskiej GOPR, w której wezmą udział członkowie oraz partnerzy stowarzyszenia MPI Poland Chapter wraz ze studentami Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Wydarzenie zwieńczy szkolenie: „Eventy w plenerze podstawy zabezpieczenia i pierwsza pomoc” prowadzone przez ratowników górskich z Grupy Jurajskiej GOPR.

Uczestnicy akcji CSR wezmą udział w aktywnościach związanych z rozbudową Centralnej Stacji Ratunkowej, gdzie w przyszłości szkolić się będą ratownicy GOPR. Niezwykle atrakcyjnym i istotnym punktem programu jest szkolenie „Eventy w plenerze – podstawy zabezpieczenia i pierwsza pomoc” prowadzone przez ratowników górskich z Grupy Jurajskiej GOPR na malowniczym terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Event stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz zacieśnienia współpracy pomiędzy ratownikami GOPR od lat zabezpieczającymi imprezy plenerowe a ich organizatorami oraz zwiększenie świadomości w obszarze bezpieczeństwa wydarzeń realizowanych w terenie.

Osoby zaangażowane w projekt pomogą w pracach związanych z powstawaniem nowych przestrzeni stacji, odbędą szkolenie z pierwszej pomocy, a także dowiedzą się o możliwych formach współpracy z GOPR, takich jak: wsparcie eventów, zabezpieczenia przedmedyczne imprez czy szkolenia w obszarze bezpieczeństwa w zakresie turystyki górskiej.

Organizatorami akcji CSR Challenge dla GOPR są: stowarzyszenie MPI Poland Chapter oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula, a jej beneficjentami: Grupa Jurajska GOPR i MPI Foundation. Partner strategiczny wydarzenia: MEETING15 

Misją MPI jako lidera światowych standardów jest dzielenie się know-how z członkami sektora MICE. Na pierwszym miejscu stowarzyszenie stawia bezpieczeństwo, dlatego zespół polskiego oddziału, planując najbliższe działania edukacyjne, skupił się właśnie na tym aspekcie.

Z uwagi na bieżące wzmożone zaangażowanie ratowników w sezonie wakacyjnym, trwającym od maja do października, organizatorzy zdecydowali o zamkniętej formule spotkania, które odbędzie się w kameralnym gronie.

Zachęcamy do dokonania niezwłocznej rejestracji: REJESTRACJA.

Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy będą trwać do wyczerpania miejsc lub do 21.07.2021.

 

Biletem wstępu na dwudniowe wydarzenie oraz udział w szkoleniu dot. wydarzeń plenerowych będzie potwierdzenie wpłaty 50 Euro/50USD na rzecz globalnej Fundacji MPI - organizacji non-profit finansującej edukację i  branżowe badania, granty oraz stypendia wspierające światowy przemysł spotkań i wydarzeń. W polu „Recognation name” wystarczy wpisać „MPI Poland”.

Wszystkie osoby zainteresowane bezpośrednim wsparciem działań Grupy Jurajskiej GOPR zachęcamy do dokonania wpłaty tytułem: „cele statutowe - rozbudowa CSR GJ GOPR” na konto bankowe o numerze: 56 1050 1591 1000 0022 3573 9881.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z zeszłorocznej edycji wydarzenia, dostępną online, na naszej stronie.

Informacje organizacyjne zostaną przesłane w tygodniu poprzedzającym wydarzenie.

Planujemy nocleg we własnych hamakach, śpiworach, na poddaszu Centralnej Stacji Ratunkowej Grupy Jurajskiej GOPR w Podlesicach lub w namiotach na terenie jednostki i wyżywienie we własnym zakresie.

 

Organizator:

ChapterLogos_horizontal_PolandMPI Poland Chapter

 

Partner strategiczny akcji:

68718784_408431546464467_7839897284799102976_n
MEETING15

 

Partner akcji:

sgtih-logo-header2

SGTiH Vistula

 

Współorganizator - beneficjent:

download (1)

Grupa Jurajska GOPR

Beneficjent:

download

MPI Foundation

Venue Details

Connect with Us