Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
listopada 25, 2021
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

Honorary Achievment Chapter Award

 

 

Design Thinking – jak metodologicznie rozwiązywać aktualne problemy destynacji?

19 października, 2021
11:30 - 18:00
Marii Konopnickiej 17
Kraków,
Warszawa
Organizer
Weronika Wirtel

Jako MPI Poland, z ogromną przyjemnością wznawiamy cykl edukacyjny Meeting Professional Excellence Classes – w nowej formule. Tym razem warsztatom będzie towarzyszyć prezentacja lub panel dyskusyjny, powiązane tematycznie ze szkoleniem. Będą to sześciogodzinne spotkania stacjonarne, których celem jest rozwój kompetencji organizatorów spotkań oraz zaznajomienie z aktualnymi trendami biznesowymi w kraju i na świecie.

Serdecznie zapraszamy na nasze pierwsze spotkanie poświęcone wyzwaniom międzynarodowych destynacji i metodom radzenia sobie z ich aktualnymi problemami przy wykorzystaniu narzędzia Design Thinking.

Sponsorzy wydarzenia: partner strategiczny RAK TDA, partnerzy wspierający Masters Catering, ICE Krakow

Spotkanie składa się z trzech elementów:

1.         Warsztat szkoleniowy „Design Thinking – jak metodologicznie rozwiązywać aktualne problemy destynacji?” – warsztat facylitowany na bazie studium przypadku ICE Kraków, praktyczne wykorzystanie tej metody w pracy z grupą

2.         Prezentacja sponsora – Emirat Ras Al Khaimah Tourism Development Authority (RAK TDA), możliwości organizacji konferencji i kongresów

3.         Panel dyskusyjny „Trendy światowe w organizacji konferencji i kongresów” (prowadzący: Paula Fanderowska, ICE Kraków)

 

Agenda:

11.30 – 12.00 Biuro Promocji Emiratu Ras Al Khaimah  (Ras Al Khaimah Tourism Development Authority-RAK TDA). Proces tworzenia nowego wizerunku Emiratu poprzez promocję nowego logo RAKTDA, atrakcje  emiratu i możliwości organizacji konferencji i kongresów.

12.00 – 12.30 Panel dyskusyjny na temat aktualnych trendów światowych w organizacji konferencji i kongresów (Barbara Dziedzic, Paula Fanderowska, Anna Jędrocha, Monika Dymacz)

12.30 – 13.30 Lunch sponsorowany przez RAK TDA

13.30 – 18.00 Warsztat Design Thinking (wstęp płatny)

Prelegenci:

Monika Dymacz, Chief Experience Officer, Catalyst Poland, prezes MPI Poland Chapter

Barbara Dziedzic, właścicielka firmy Travelreps reprezentującej w Polsce Biuro Promocji i Rozwoju Turystyki Emiratu Ras Al Khaimah

Paula Fanderowska, zastępca dyrektora KBF ds. Centrum Kongresowego ICE KRAKÓW, prezes SKKP

Anna Jędrocha, prezes Symposium Cracoviense, wiceprezes SKKP

Elżbieta Sawczuk, trener i facylitator

 

WARSZTAT DESIGN THINKING

Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się czym jest proces Design Thinking i doświadczą go w praktyce. Poznają  nowoczesne podejście do tworzenia produktów/usług i rozwiązywania problemów, w oparciu o dokładne zrozumienie problemów i potrzeb użytkowników/klientów.

Design Thinking to metoda twórczego rozwiązywania problemów.  Efektem warsztatów będzie wypracowanie rozwiązania biznesowego (produktu, usługi, podejścia) pożądanego przez klientów (użytkowników), technologicznie wykonalnego oraz opłacalnego ekonomicznie, dla realnego przedsiębiorstwa.

W procesie projektowania uczestnicy przejdą przez 5 etapów procesu Design Thinking.

Po zajęciach uczestnicy będą świadomi celowości stosowania procesu Design Thinking w biznesie oraz będą w stanie przeprowadzić i koordynować podobny proces ze swoją grupą.

Korzyści dla uczestników:

  • Poznają nowoczesne narzędzie do tworzenia produktów/usług.
  • Przekonają się, że DT można stosować zarówno w swojej pracy jak i w życiu osobistym. 
  • Wezmą udział w realnym studium przypadku i rozwiążą problemy realnej organizacji.
  • Dowiedzą się, dlaczego zwyczajna burza mózgów nie działa.
  • Dzięki nowej metodzie będą mogli w przyszłości lepiej rozwijać swoje kariery i biznesy.

A najważniejsze jest to, że w atmosferze wspólnej, kreatywnej pracy można nawiązać mnóstwo wspaniałych relacji biznesowych.

 

Sylwetka trenera - ELŻBIETA SAWCZUK

TrenerAbsolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Ukończyła takie kierunki jak: Psychologia Biznesu, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Coaching i Mentoring.

Zawodowo trener i mentor sprzedaży z ponad 10-letnim doświadczeniem. Przez ten czas przeprowadziła ponad 8000 godzin warsztatów i przeszkoliła ponad 2000 osób. Szkoli zespoły sprzedażowe pracujące przez telefon oraz w sprzedaży bezpośredniej. Prowadzi firmę szkoleniową Sawczuk Training. Pomaga zwiększać wyniki i układać procesy sprzedażowe w firmach. Wykorzystując różnorodne narzędzia, rozwiązuje problemy biznesowe swoich klientów.

Ma 16 lat praktyki jako handlowiec w branży ubezpieczeń, finansów oraz edukacji. Autorka wielu publikacji w pismach branżowych oraz ebooków o tematyce sprzedaży. Prelegentka na konferencjach sprzedażowych i trenerskich.

Zawód trenera wybrała nieprzypadkowo. Łączy on jej pasję do rozwoju osobistego, z pasją pracy z ludźmi. Jako trener daje okazję do zdobywania doświadczeń. Na szkoleniach i warsztatach pracuje tak, by uczestnicy wyszli z rozwiązaniami, praktycznie do zastosowania od razu.

Cena:

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ceny uczestnictwa w warsztacie znajdują się poniżej. 

Rodzaj uczestnictwa

Cena

Członkowie MPI Poland Chapter

80 zł + VAT 23%

Pracownicy firm, które mają przedstawiciela w MPI Poland Chapter

150 zł + VAT 23%

Osoby niezrzeszone

250 zł + VAT 23%

Venue Details

Connect with Us