Honorable Mention Chapter Award
listopada 25, 2021
Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

Honorable Mention Chapter Award

 

 

MPEC - TRUDNY KLIENT – jak sobie z nim radzić?

10 grudnia, 2021
09:00 - 19:00
AC Hotel by Marriott Krakow
Aleja 3 Maja 51
Kraków,
Poland
Organizer
Weronika Wirtel

Na czym polega asertywna komunikacja, gdy współpracujemy z klientami, przełożonymi i podwładnymi, którzy są przecież tylko ludźmi i mogą w różny sposób rozmawiać z nami, patrzyć na dany problem, oceniać go zupełnie odmiennie niż my? Jakie postawy mamy przyjąć, aby ułatwić sobie kontakt z tak różnymi osobami, aby mieć poczucie dobrze załatwionej sprawy, aby uniknąć konfliktów i skuteczniej realizować nasze cele prywatne i zawodowe?

Odpowiednia komunikacja, jako postawa, powinna towarzyszyć każdemu z nas, w każdym momencie, gdy wchodzimy w interakcje z innymi ludźmi, tak w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Wszędzie tam, gdzie wchodzimy w relacje ja-ty, gdzie w procesie rozmowy  konfrontowane są ze sobą ludzkie oczekiwania, cele, potrzeby, emocje i idee. Dlatego przygotowany przez nas warsztat ma na celu zobrazowanie, na wielu przykładach i za pomocą angażującyh metod, jak bardzo uniwersalne i skuteczne są pewne konkretne zachowania proklienckie oraz jak bogaty jest zespół cech składających się na asertywność, gdzie chodzi o coś znacznie więcej, niż umiejętność mówienia „nie”. To dynamiczne i praktyczne szkolenie pokaże Wam wachlarz możliwych zachowań wobec tzw. „trudnego klienta”, a wszystko po to, by budować efektywną komunikację i niwelować wszelkie zachowania nie sprzyjające współpracy w biznesie.

Dołączcie do nas, aby wspólnie przeanalizować prawdziwe, realne sytuacje, w których zostaliśmy postawieni podczas spotkań, rozmów i konfrontacji. Sami wiemy, jak często zderzamy się z zachowaniem drugiej strony, które nie prowadzi do konstruktywnego „załatwienia” problemu, czyli realizacji celu rozmowy, ale przekształca się w „przepychankę”. Wprowadza ona wszystkich uczestników rozmowy w niepożądany stan psychiczny, któremu towarzyszy irytacja, niezręczność, zmęczenie, poczucie bycia manipulowanym, a nawet poczucie poniżenia. Przypominacie sobie takie sytuacje? Jeśli nie chcecie się tak czuć - ani w relacjach biznesowych, ani prywatnych – weźcie udział w warsztacie. W luźnej, otwartej i szczerej atmosferze popracujemy sobie nad tym, jak najkrótszą drogą wchodzić na właściwe tory komunikacji, w której każdy powinien wyjść z poczuciem wygranej.

AGENDA

09.00-09.30 rejestracja, bufet kawowy

09.30-12.30 warsztat „Trudny Klient – jak sobie z nim radzić?”

12.30-13.30 obiad świąteczny

13.30-14.00 zwiedzanie hotelu

14.00-15.30 Crescendo - atrakcja integracyjna

15.30-19.00 świąteczny networking


PIOTR  WIROŃSKI

TrenerAbsolwent filologii polskiej oraz doktor nauk humanistycznych z zakresu językoznawstwa (UJ).

Posiada Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania, Certyfikat Mentora oraz Międzynarodowy Certyfikat Doradcy i Asesora.

Prowadzi szkolenia od 1997 r. w biznesie, edukacji, administracji i samorządzie terytorialnym. Współtwórca i Wiceprezes Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR. Autor Międzynarodowego Kursu Mentoringu PROMENTOR autoryzowanego przez Institute of Leadership & Management oraz trener mentoringu, wpisany na międzynarodowa listę ILM.

Główne specjalizacje szkoleniowe: autoprezentacja i wystąpienia publiczne, język w biznesie, komunikacja, obsługa klienta, negocjacje, asertywność w biznesie.

Twórca licznych programów autorskich, autor publikacji, w tym książkowych, z zakresu trenerstwa i edukacji, a także podręczników trenerskich. Laureat nagrody „Bene Merenti”.

Prywatnie pasjonat twórczości Jacka Kaczmarskiego. Od 2006 roku współtwórca zespołu „Młoda Polska”, gdzie gra i śpiewa utwory Kaczmarskiego. Zawodnik ligowy Polskiej Ligi Tenisa Stołowego, Wiceprezes Krakowskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego.

CENA

Uczestnictwo w Christmas Party jest bezpłatne, ceny uczestnictwa w warsztacie znajdują się poniżej. 

Rodzaj uczestnictwa

Cena

Członkowie MPI Poland Chapter

60 zł + VAT 23%

Pracownicy firm, które mają przedstawiciela w MPI Poland Chapter

120 zł + VAT 23%

Osoby niezrzeszone

200 zł + VAT 23%


PARTNER WYDARZENIA

ar_logo_L

 

Venue Details

Connect with Us