Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
listopada 25, 2021
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

Top Performing Chapter Award

 

 

Program IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum

 

Images

XXXIII IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum
STUDENCIE, jeżeli pragniesz dowiedzieć się więcej o przemyśle spotkań, nawiązać kontakty branżowe, rozwijać swoje umiejętności - a także uczyć się od najlepszych, to wydarzenie jest skierowane właśnie dla Ciebie.

A dlaczego?
Jest to spotkanie z profesjonalistami turystyki biznesowej z całego świata. Daje studentom unikalną okazję do zawarcia nowych znajomości oaz możliwość na rozwijanie swojej kariery w przemyśle spotkań. FLF to także duża dawka motywacji, inspiracji oraz podstawy skutecznego networkingu tak ważnej umiejętności w każdej branży. FLF ponadto daję możliwość poznania ekspertów przemysłu spotkań w sesji Round-Table Discussion. To niepowtarzalna okazja aby zobaczyć realia pracy w tej inspirującej branży.

Dodatkowo szansa wzięcia udziału w konkursie IMEX UniversityChallenge sponsorowanym przez sieć hoteli Marriott International. Konkurs ten umożliwia wykazanie się swoją kreatywnością w planowaniu wydarzeń. Nagrodą dla zwycięzców każdego z 6 półfinałów University Challenge jest udział w największych europejskich targach przemysłu spotkań IMEX we Frankfurcie, gdzie prezentują swoje projekty. Zawalczą o udział w najbardziej prestiżowej konferencji MPI World Educational Congress w Indianapolis, USA.

 

Connect with Us