MENTORSHIP PROGRAMI

Detaylar için Lütfen
Tıklayınız

MPI ACADEMY ONLINE EĞİTİMLER

Detaylar için lütfen
Tıklayınız

 

 

 

MPI TURKEY CLUB

 


 

MPI Türkiye, ülkemizin toplantı sektörü profesyonellerini uluslararası topluluk ile bir araya getirmekte aracı olmak, MPI Global’in sunduğu eğitim ve gelişim platformunu üyeleri ile paylaşmak, uluslararası eğitim ve iletişim toplantılarının yanı sıra bölgesel ve ulusal iş birliklerini ve eğitim amaçlı çalışmaları teşvik etmek ve desteklemek amacı ile faaliyet göstermektedir.

MPI Türkiye, 2011 yılında MPI Global tarafından Turkey Club olarak onaylanmıştır. Kurulduğu yıldan bugüne ülkemizin toplantı ve etkinlik sektörünü bir çok uluslararası konferans, toplantı ve uluslararası MPI etkinliğinde temsil etmiştir.

Yönetim Kurulları ve üyelerinin edindiği uluslararası iletişim ağı ve ilişkileri vasıtası ile destinasyonumuzun sözcüsü ve yüzü olmuştur.

MPI Türkiye'ye katıldığınızda, kişisel ve kariyer başarınıza adanmış 17.000 kişilik küresel bir derneğin parçası olursunuz. Planladığınız etkinlikler aracılığıyla bir değişimin temsilcisi olmanızı sağlayacak yenilikçi öğrenim, tutkulu insanlar ve büyük fikirlerle bağlantı kuracaksınız. Çünkü tanıştığımızda dünyayı değiştiririz.


Feyhan E. Kapralı, MPI Turkey Club, Başkan

 

 


MPI Chapter Membership Population

Planners: 17
Suppliers: 16
Students: 1
Faculty: 0
Other: 0

 

 

Connect with Us