MENTORSHIP PROGRAMI

Detaylar için Lütfen
Tıklayınız

MPI ACADEMY ONLINE EĞİTİMLER

Detaylar için lütfen
Tıklayınız

 

 


MPI Türkiye Kulübü

MPI Türkiye, ülkemizin toplantı sektörü profesyonellerini uluslararası topluluk ile bir araya getirmekte aracı olmak, MPI Global’in sunduğu eğitim ve gelişim platformunu üyeleri ile paylaşmak, uluslararası eğitim ve iletişim toplantılarının yanı sıra bölgesel ve ulusal iş birliklerini ve eğitim amaçlı çalışmaları teşvik etmek ve desteklemek amacı ile faaliyet göstermektedir.

 

MPI Türkiye, 2011 yılında MPI Global tarafından Turkey Club olarak onaylanmıştır. Kurulduğu yıldan bugüne;

- Ülkemizin toplantı ve etkinlik sektörünü bir çok uluslararası konferans, toplantı ve uluslararası MPI etkinliğinde temsil etmiştir.

- Yönetim Kurulları ve üyelerinin edindiği uluslararası iletişim ağı ve ilişkileri vasıtası ile destinasyonumuzun sözcüsü ve yüzü olmuştur.

- İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa illerimizde sektör profesyonellerine yönelik çalıştaylar, Boğaziçi Üniversitesi ile mezun olacak öğrencilere yönelik günlük eğitim ve sertifikasyon programları düzenlemiştir.

- MPI’ın Avrupa kıtası etkinliği olarak büyük ilgi gören European Meeting and Events Conference - EMEC 2014, MPI Türkiye’nin daveti ve aktif çalışmaları ile İstanbul’a kazandırılmış ve ev sahipliğinde düzenlenmiştir. Bu etkinlik MPI Global ve katılımcılar tarafından o güne dek düzenlenen en etkileyici ve beğeni toplayan etkinlik olarak yorumlanmıştır.

 

MPI Hakkında

 

MPILogo

 

Meeting Professionals International, A.B.D ve Kanada başta olmak üzere dünyanın 22 ülkesinden 17.000 üyesi ile toplantı ve etkinlik sektörü profesyonellerinin en büyük birliğidir. 

MPI Türkiye Chapter, ülkemizin toplantı ve etkinlik sektörü profesyonellerini uluslararası topluluk ile bir araya getirmekte aracı olmak, MPI Global’in sunduğu eğitim ve gelişim platformunu üyelerimiz ile paylaşmak, bölgesel ve ulusal iş birliklerini ve eğitim amaçlı çalışmaları teşvik etmek ve desteklemek, sektör profesyonelleri ve paydaşları ile iletişim ağını genişletmek amacı kurulmuştur. Etkinlik ve toplantı düzenleyicileri ve tedarikçileri olmak üzere sektör profesyonellerini, öğrenci ve akademisyenleri üyesi olarak kabul eder.

 

MPI Eğitim

 

academy_circle

 

MPI, Meeting Professionals International toplantı ve etkinlik sektöründe çalışan profesyonelleri bir araya getirmektedir. Türkiye'de aktif şekilde faaliyet gösteren MPI Türkiye, eğitim alanında, MPI grubunun dünya çapında oluşturduğu veri tabanından ve katılımcılardan yararlanarak, sektör profesyonellerine yönelik yararlı organizasyonlar yapmaktadır. Sektörde bilgi birikiminin artmasıyla birlikte, kazanımların daha yüksek seviyelerde olacağı şüphesizdir. 

 

MPI Üye Yararları

 

5b631a578fd3dp1ch2dau4ngco1p2j1ijc11p0r55a

 

MPI uluslararası eğitim ve iletişim toplantılarının yanı sıra bölgesel ve ulusal işbirliklerini ve eğitim amaçlı çalışmaları teşvik etmekte ve desteklemektedir.

MPI her yıl düzenlediği toplantı ve eğitim programları ile sektör profesyonellerine eğitim ve iletişim olanakları sunmaktadır.

 

 

Connect with Us