Handan Boyce - Toplantı Sektörünün Zirvedeki 25 Kadını 2018
Duyuru okuyun ...
Daha fazla oku


Fatih Kocagüzel'i tanıyalım mı?
Üyelerimizi tanımaya devam edelim...
Daha fazla oku

 

 

Üyelik

MPI Üye Yararları

MPI uluslararası eğitim ve iletişim toplantılarının yanı sıra bölgesel ve ulusal işbirliklerini ve eğitim amaçlı çalışmaları teşvik etmekte ve desteklemektedir. İnanıyoruz ki MPI Turkey yeni üyelerin de aramıza katılması ile  Chapter statütüsüne ulaşmıştır ve ülkemizin özellikle de İstanbul'un son yıllarda uluslararası kongre ve toplantı sektöründe geldiği konum itibari ile bölgesel işbirlikleri konusunda da lider pozisyona gelmesinde etkin rol oynayacaktır. 

MPI her yıl düzenlediği toplantı ve eğitim programları ile sektör profesyonellerine eğitim ve iletişim olanakları sunmaktadır.

 

MPI Üyeliğinden Ne Bekleyebilirsiniz?

  • MPI üyesi olarak toplantı ve etkinlik sektörünün meslektaşlarınız başta olmak üzere tüm paydaşları ile güçlü bir ağ kurar, var olan iletişim ağınızı genişletirsiniz.
  • Uluslararası ve ulusal MPI topluluğunun bir üyesi olarak düzenlenen eğitimlere, etkinliklere katılabilir, kendinizi ve işinizi geliştirme, geleceğe ve pazar şartlarına hazırlama imkanı bulursunuz.
  • MPI Online yayınları, webinarları, eğitim programları ve raporları ile en son trendleri, gelişme ve yenilikleri takip edebilirsiniz.
  • Uluslararası arenada profesyonel tecrübe ve birikimlerimizi paylaşarak destinasyonumuz, ülkemizi ve sektörümüzü ilk elden temsil etme imkanı ve ayrıcalığına sahip olursunuz.
  • «İşbirliği Güçbirliğidir». Toplantı ve etkinlikler dünyayı daha iyi yarınlara hazırlayacak çalışmaların, fikirlerin bir araya geldiği, oluştuğu ve büyüdüğü platformlardır. Bu amaca hizmet eden biz sektör profesyonelleri bir araya geldiğimizde GÜÇLÜ olduğumuzu ve dünyayı değiştirebileceğimizi biliriz. 

 


Üyelik ile ilgili sorular?

 

Iletişim:

Hasan Eker

Hasan.Eker@Burkon.Com

05323625555

 

Connect with Us