Honorable Mention Chapter Award
listopada 25, 2021
Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

Honorable Mention Chapter Award

 

 

#BezpieczneEventy z MPI Poland Chapter

mpi_eventy

By: MPI Poland | wrz 29, 2020

Członkowie stowarzyszenia MPI Poland Chapter dzielą się swoim know-how i aktualnymi doświadczeniami oraz dobrymi praktykami w zakresie organizacji i realizacji bezpiecznych eventów. #BezpieczneEventy to akcja, poprzez którą przedstawiamy metody stosowane, aby w bezpieczny sposób realizować rozmaite projekty, zaadaptować się do nowej rzeczywistości, a także sprawić, że każda impreza jest pozytywnym, niezapomnianym doświadczeniem dla jej uczestników. W krótkich filmikach dzielimy się swoim know-how i dobrymi praktyki, jakie zostały wprowadzone i zastosowane w naszych obiektach, firmach i instytucjach, by w jak najbardziej przyjazny sposób dostosować się do obowiązujących wytycznych.

O bezpieczeństwie mówi się ostatnio bardzo dużo. Pojawia się wiele zasad, których przestrzeganie ma nam to zapewnić ograniczenie ryzyka wynikającego z panującej pandemii. Pewne obostrzenia sanitarne są luzowane, a limity osób mogących przebywać w jednym pomieszczeniu zwiększane, jednak mimo tego wciąż zdajemy sobie sprawę, że na powrót do „normalności”, jaką znamy, przyjdzie nam poczekać, a my nigdy nie oczekujemy bezczynnie.

Każdy z nas stara się przystosować do obecnych warunków oraz zrobić wszystko, aby niezależnie od tego, jaką działalność prowadzi, zapewnić swoim klientom i gościom bezpieczeństwo oraz komfort psychiczny. To ogromne wyzwanie, jakie stoi przed branżą eventową – w końcu w eventach chodzi głównie o spotkania na żywo i emocje, które im towarzyszą. Organizatorzy wydarzeń stają na głowie, aby eventy nie traciły na swej wartości, a jednocześnie były w pełni bezpieczne.

Polecamy cykl video "#BezpieczneEventy z MPI Poland Chapter" na naszym kanale YouTube:

 

Author

PersonPlaceholder
MPI Poland

 
Load more comments
New code
Comment by from

 

 

 

Connect with Us