Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
listopada 25, 2021
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

Top Performing Chapter Award

 

 

Certyfikaty

Certification in Meeting Management (CMM)

CMM Certification in Meeting Management jest to intensywny program edukacyjny przeznaczony dla doświadczonych i utalentowanych leaderów globalnej społeczności przemysłu spotkań. Program ma na celu kształcić, rozwijać i zwiększać możliwości zawodowe profesjonalistów. Ten 5 dniowy program szkoleniowy koncentruje się na doskonaleniu zawodowym poprzez rozwój zdolności strategicznego podejmowania decyzji. Certyfikat CMM należy do jednego z najbardziej prestiżowych na programów oferowanych na świecie.

Więcej o programie CMM: https://www.mpi.org/education/academic-partnerships/certificate-meeting-management

 

Certified Meeting Proffessional (CMP)

MPI wspiera program certyfikacji Certified Meeting Professional (CMP) organizowanyprzez Convention Industry Council (CIC). MPI wspiera swoich członków w przygotowaniach w tym ważnym etapie rozwoju kariery:

  • Dodatkowe informacje na temat programu oraz wstępny przegląd prezentacji można znaleźć na stronie EIC CMP Online Study Guide homepage.
  • Jeśli w trakcie przygotowywania się do egzaminu CMP może warto rozważyć udział w grupach badwczo naukowych oferowanych przez niektóre oddziały MPI. Kompletna lista oddziałów MPI zajmujących się tą aktywnością dostępna jest online.
  • Jeśli planujesz studiować indywidulanie, większość z zalecanych materiałów znajdziesz MPI STORE. Odwiedź sklep internetowy MPI, gdzie otrzymasz rabat jako członek MPI.

Więcej o certyfikacie: www.mpiweb.org/education/certified-meeting-professional

 

Connect with Us