Certyfikaty

Certification in Meeting Management (CMM)

CMM Certification in Meeting Management jest to intensywny program edukacyjny przeznaczony dla doświadczonych i utalentowanych leaderów globalnej społeczności przemysłu spotkań. Program ma na celu kształcić, rozwijać i zwiększać możliwości zawodowe profesjonalistów. Ten 5 dniowy program szkoleniowy koncentruje się na doskonaleniu zawodowym poprzez rozwój zdolności strategicznego podejmowania decyzji. Certyfikat CMM należy do jednego z najbardziej prestiżowych na programów oferowanych na świecie.

Więcej o programie CMM: https://www.mpi.org/education/academic-partnerships/certificate-meeting-management

 

Certified Meeting Proffessional (CMP)

MPI wspiera program certyfikacji Certified Meeting Professional (CMP) organizowanyprzez Convention Industry Council (CIC). MPI wspiera swoich członków w przygotowaniach w tym ważnym etapie rozwoju kariery:

  • Dodatkowe informacje na temat programu oraz wstępny przegląd prezentacji można znaleźć na stronie EIC CMP Online Study Guide homepage.
  • Jeśli w trakcie przygotowywania się do egzaminu CMP może warto rozważyć udział w grupach badwczo naukowych oferowanych przez niektóre oddziały MPI. Kompletna lista oddziałów MPI zajmujących się tą aktywnością dostępna jest online.
  • Jeśli planujesz studiować indywidulanie, większość z zalecanych materiałów znajdziesz MPI STORE. Odwiedź sklep internetowy MPI, gdzie otrzymasz rabat jako członek MPI.

Więcej o certyfikacie: www.mpiweb.org/education/certified-meeting-professional

 

Connect with Us