Bądź na bieżąco z MPI Poland Chapter
listopada 25, 2021
Zapisz się na nasz newsletter
Kliknij tu

Top Performing Chapter Award

 

 

MPI Academy

 

MPI Academy to liczne webinary o tematyce jakże istotnej dla prawidłowego rozwoju zawodowego profesjonalisty: nowoczesne technologie, strategiczne zarządzanie spotkaniami, biznesowa wartość spotkań, spotkania przyszłości, CSR, marketing, sprzedaż, komunikacja i PR, rozwój osobisty, kwestie prawne, kontrakty i zarządzanie ryzykiem, umiejętności zawodowe, poszukiwanie talentów.

Cała zawartość merytoryczna w postaci niemalże 200 edukacyjnych sesji i szkoleń, które mogę zaspokoić twoje potrzeby, jest dostępna przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. Będąc członkiem MPI wystarczy się zalogować na stronie, aby moc korzystać bez ograniczeń. 

Biorąc udział w webminarach zdobywasz punkty CEU (ContinuingEducation Unit), które jeśli będzie zainteresowany zdobyciem certyfikatu CMP przygotowanym przez  Events Industry Council

 

Punkty CEU

Zdobądź punkty CEU za twoje działania edukacyjne. Punkty CEU zdobywasz poprzez uczestnictwo wydarzenia na żywo (live events online) , w sesjach naukowych lub webinarach. 

Jeśli składasz wniosek do programu CMP,  punkty są kalkulowane według regulaminu przez Convention IndustryCouncil  (CIC). Więcej informacji na temat jak obliczyć swoje punkty w zależności od sytuacji znajdziesz na www.eventscouncil.org.

Istnieją 2 sposoby zgłaszania punktów CEU. Jeśli udział w wydarzenie na żywo lub uczestniczyć w seminarium,

otrzymasz 1 kredyt za każdą godzinę. W przypadku udziału w wydarzeniach na żywo, trzeba mieć swój identyfikator, który jest każdorazowo przy wejściu na zajęcia, punkty sa automatycznie nabijane na twoje konto.

 

academy_circle

Connect with Us